TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De vraag blijft wel: wie gaat er schuil achter de zilveren ballen en het enorme kapsel?
Vanaf aanstaande zaterdag toveren wekelijks vijf bekende Nederlandse mannen zich om als professionele dragqueens inclusief prachtige pruiken, hoge hakken en mysterieuze acts. Aan panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer dan de taak om aan de hand van hints te ontdekken wie ze voor zich hebben. Na elke ronde onthult de queen die het minst heeft gescoord wie hij is. De beste gaat naar de grande finale in de slotaflevering.
Het blijft dus nog even de spannend wie de eerste vijf BN'ers zijn die in de voetsporen treden van mannen als Barry Atsma, Peter R. de Vries en Jim Bakkum. Toch kan het raden al beginnen. Presentator Carlo Boszhard deelde namelijk eerder deze week al een tipje van de sluier op van BN'er nr. 1: 'Parelmoer Queen'.
Vermoedens zijn er alvast volop. Irene Moors denkt dat het gaat om 'de oudere glamoureuze zus van Pippi Langkous'. Ook vliegen er op social media al namen voorbij van: Beau van Erven Dorens, Martien Meiland, Rob Geus en Jan Versteegh.
Make Up Your Mind is vanaf zaterdag 9 april wekelijks om 21:35 uur te zien op RTL4.
Grote zorgen om vermiste Voice-winnaar Ben Saunders na vondst lichaam bij Arnhem
14:19Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'