TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zie meer TVgids.nl resultaten op Google
Maak TVgids.nl je Google-favoriet
De vraag blijft wel: wie gaat er schuil achter de zilveren ballen en het enorme kapsel?
Vanaf aanstaande zaterdag toveren wekelijks vijf bekende Nederlandse mannen zich om als professionele dragqueens inclusief prachtige pruiken, hoge hakken en mysterieuze acts. Aan panelleden Nikkie de Jager en Fred van Leer dan de taak om aan de hand van hints te ontdekken wie ze voor zich hebben. Na elke ronde onthult de queen die het minst heeft gescoord wie hij is. De beste gaat naar de grande finale in de slotaflevering.
Het blijft dus nog even de spannend wie de eerste vijf BN'ers zijn die in de voetsporen treden van mannen als Barry Atsma, Peter R. de Vries en Jim Bakkum. Toch kan het raden al beginnen. Presentator Carlo Boszhard deelde namelijk eerder deze week al een tipje van de sluier op van BN'er nr. 1: 'Parelmoer Queen'.
Vermoedens zijn er alvast volop. Irene Moors denkt dat het gaat om 'de oudere glamoureuze zus van Pippi Langkous'. Ook vliegen er op social media al namen voorbij van: Beau van Erven Dorens, Martien Meiland, Rob Geus en Jan Versteegh.
Make Up Your Mind is vanaf zaterdag 9 april wekelijks om 21:35 uur te zien op RTL4.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: RTL Boulevard trekt veel kijkers met eerbetoon aan Peter R. de Vries
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Het perfecte plaatje op reis, The Specialist
06:00Programma WK voetbal: dit zijn de achtste finales van dinsdag 7 juli
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij