TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bevestigt dinsdagmiddag dat Caroline inmiddels Nederland alweer verlaten heeft om terug te keren naar chateau Marillaux.
Het nieuws volgt na eerdere berichten dat Caroline ziek zou zijn van heimwee en na wat ruzie was vertrokken naar haar familie in Nederland. Een woordvoerder van de Meilandjes geeft duidelijkheid: "Er is geen sprake van ruzie, het werk op het Chateau is gewoon te zwaar gebleken. Caroline maakt het seizoen gewoon af en zal daarna teruggaan naar Nederland. Dit is niet omdat er ruzie is, maar omdat Carolien gewoon terug wil naar Nederland."
Na zeven maanden zou Caroline er helemaal doorheen zitten. Samen met de familie maakt ze dagen van 8 tot middernacht om het chateau te verbouwen én de gasten te verzorgen. Dat moordende tempo kan ze niet langer opbrengen. Of ze met haar terugkeer op Marillaux weer zo hard moet werken, is de vraag.
Vanavond staat er een absolute kraker op het programma van het WK voetbal 2026. Portugal en Spanje treffen elkaar in de achtste finales, terwijl later in de nacht ook gastland Verenigde Staten weer in actie komt tegen België.
Partnerbijdrage
Peter Faber na ziekenhuisopname: 'Artsen zijn positief'
10:40Slecht nieuws voor fans: comeback Ook Dat Nog! blijft beperkt tot één seizoen
09:22Video: Oud-deelnemers B&B Vol Liefde reageren op de nieuwe kandidaten
09:16Schema kwartfinales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
08:49Dit programma vervangt Huizenruilers op RTL 4