TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bevestigt dinsdagmiddag dat Caroline inmiddels Nederland alweer verlaten heeft om terug te keren naar chateau Marillaux.
Het nieuws volgt na eerdere berichten dat Caroline ziek zou zijn van heimwee en na wat ruzie was vertrokken naar haar familie in Nederland. Een woordvoerder van de Meilandjes geeft duidelijkheid: "Er is geen sprake van ruzie, het werk op het Chateau is gewoon te zwaar gebleken. Caroline maakt het seizoen gewoon af en zal daarna teruggaan naar Nederland. Dit is niet omdat er ruzie is, maar omdat Carolien gewoon terug wil naar Nederland."
Na zeven maanden zou Caroline er helemaal doorheen zitten. Samen met de familie maakt ze dagen van 8 tot middernacht om het chateau te verbouwen én de gasten te verzorgen. Dat moordende tempo kan ze niet langer opbrengen. Of ze met haar terugkeer op Marillaux weer zo hard moet werken, is de vraag.
Partnerbijdrage
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland