TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In De Reis Van Je Genen doen twaalf Nederlanders een DNA-test om te achterhalen waar ze vandaan komen. De twaalf hebben allemaal een andere reden om mee te doen. De één is direct na haar geboorte afgestaan, de ander kreeg op latere leeftijd te horen dat ze een andere biologische vader heeft en weer een ander is verwekt dankzij een onbekende donor.
Presentatrice Caroline Tensen en familiedetective Els Leijs gaan vervolgens op zoek naar naaste familieleden die over de hele wereld kunnen wonen.
De Reis Van Je Genen is vanaf dinsdag 7 december om 20:30 uur te zien bij RTL 4.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Op deze manier is VI concurrenten Renze en Pauw & De Wit te slim af
10:23Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Make Up Your Mind begint
09:40Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten