TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bevestigt de beslissing van Caroline van Eeden die in de eerste twee seizoenen van de succesvolle realityserie schittert naast Martien Meiland en zijn familie.
Als reden voor haar vertrek geeft de zender aan dat er in de zeven maanden dat het gezelschap op chateau Marillaux verbleef heel wat gebeurd is: "In die periode zijn er uiteraard ook irritaties geweest. Daarnaast hebben haar gezondheid en het gemis van haar familie en vrienden Caroline doen besluiten Chateau Meiland te verlaten." Eerder gaf Caroline al aan dat het werk pittig was en ze de hele week van 8.00 tot middernacht in touw was.
Zelf reageert Caroline op Instagram met een persoonlijke post aan haar volgers. Ze bedankt hen voor de hartverwarmende berichten en bevestigt het nieuws. Ze is naar eigen zeggen "ka-pot" maar kijkt terug op een onvergetelijk avontuur dat niemand haar meer afpakt. Ook geeft ze aan het weer fijn te vinden na al die maanden haar eigen gezin weer te zien.
Het vertrek van Caroline heeft niet direct gevolgen voor Chateau Meiland, het tweede seizoen is al grotendeels gedraaid en daar speelt de goedlachse vriendin van Martien nog gewoon een rol in. Ook sluit ze haar comeback niet helemaal uit, haar laatste woorden op Instagram zijn een veelzeggend "au revoir!', oftewel... tot ziens.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, Endeavour Morse, Commando
21:13Ook Valentijne en Diederik keren terug in De Bondgenoten
19:59Jaap Reesema presenteert nieuwe talentenjacht Sing With Me
16:24De 6 beste programma's om deze week te streamen
15:44Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij