TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS bevestigt de beslissing van Caroline van Eeden die in de eerste twee seizoenen van de succesvolle realityserie schittert naast Martien Meiland en zijn familie.
Als reden voor haar vertrek geeft de zender aan dat er in de zeven maanden dat het gezelschap op chateau Marillaux verbleef heel wat gebeurd is: "In die periode zijn er uiteraard ook irritaties geweest. Daarnaast hebben haar gezondheid en het gemis van haar familie en vrienden Caroline doen besluiten Chateau Meiland te verlaten." Eerder gaf Caroline al aan dat het werk pittig was en ze de hele week van 8.00 tot middernacht in touw was.
Zelf reageert Caroline op Instagram met een persoonlijke post aan haar volgers. Ze bedankt hen voor de hartverwarmende berichten en bevestigt het nieuws. Ze is naar eigen zeggen "ka-pot" maar kijkt terug op een onvergetelijk avontuur dat niemand haar meer afpakt. Ook geeft ze aan het weer fijn te vinden na al die maanden haar eigen gezin weer te zien.
Het vertrek van Caroline heeft niet direct gevolgen voor Chateau Meiland, het tweede seizoen is al grotendeels gedraaid en daar speelt de goedlachse vriendin van Martien nog gewoon een rol in. Ook sluit ze haar comeback niet helemaal uit, haar laatste woorden op Instagram zijn een veelzeggend "au revoir!', oftewel... tot ziens.
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'
12:13Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster