TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben niet een opvallend type dat er snel wordt uitgepikt", zegt ze in een interview met Veronica magazine.
Sterker nog: Carries vader, sportverslaggever Evert ten Napel, raadde haar af de tv-wereld in te gaan. "Hij vond me te lief, te zacht", legt Carrie daarover uit. "Hoe gaat ze zich staande houden in Hilversum, dat was zijn vrees. Maar net als hij blijf ik gewoon dicht bij mezelf, doe ik niet aan poespas en kennelijk werkt dat."
Ze vervolgt dat zowel zij als haar vader eigenlijk niet geknipt voor het vak zijn. "Papa en ik zijn niet de perfecte persoonlijkheden voor in de tv-wereld. We vinden het niet belangrijk om gezien te worden, of om een BN’er te zijn. We hebben gewoon liefde voor het vak."
En die instelling werpt z'n vruchten af, want samen met Charles Groenhuijsen is Carrie door kijkers verkozen tot favoriet presentatiekoppel van Op1. "Het is echt leuk om te lezen dat ik gewaardeerd word door gewoon te zijn wie ik ben. Ik zou niet anders kunnen."
Partnerbijdrage
Vandaag is het tijd voor een van de meest aansprekende duels uit de Premier League: de Manchester Derby. Manchester United en Manchester City strijden om de eer van de stad. Je ziet de kraker live op Viaplay.
Daniël Arends legt werkzaamheden voorlopig neer na hartinfarct
16:58Arie deelt veelbelovende update na B&B Vol Liefde-reünie
15:49Bekende influencer duikt op in De Bondgenoten: 'Dit gaat heel moeilijk worden'
14:27Humberto Tan reageert op mediastorm na babynieuws: 'Jeetje mina'
13:50Barry Atsma strikt sterrencast mét Noortje Herlaar voor nieuwe Videoland-serie