TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben niet een opvallend type dat er snel wordt uitgepikt", zegt ze in een interview met Veronica magazine.
Sterker nog: Carries vader, sportverslaggever Evert ten Napel, raadde haar af de tv-wereld in te gaan. "Hij vond me te lief, te zacht", legt Carrie daarover uit. "Hoe gaat ze zich staande houden in Hilversum, dat was zijn vrees. Maar net als hij blijf ik gewoon dicht bij mezelf, doe ik niet aan poespas en kennelijk werkt dat."
Ze vervolgt dat zowel zij als haar vader eigenlijk niet geknipt voor het vak zijn. "Papa en ik zijn niet de perfecte persoonlijkheden voor in de tv-wereld. We vinden het niet belangrijk om gezien te worden, of om een BN’er te zijn. We hebben gewoon liefde voor het vak."
En die instelling werpt z'n vruchten af, want samen met Charles Groenhuijsen is Carrie door kijkers verkozen tot favoriet presentatiekoppel van Op1. "Het is echt leuk om te lezen dat ik gewaardeerd word door gewoon te zijn wie ik ben. Ik zou niet anders kunnen."
Vandaag staat de tweede speelronde in de groepen C en D op het programma van het WK voetbal. Brazilië komt opnieuw in actie, terwijl in groep D de Verenigde Staten en Australië uitmaken wie de perfecte start van het toernooi een vervolg geeft.
Chantal Janzen in tranen op de set van The Voice: 'Verdriet kun je 'niet wegdruppelen of -poederen'. '
11:54Joep Schreuder duikt op in Amerikaanse show en leert presentatoren van ‘links naar rechts’-hit
10:46Zien: De eerste beelden van de reboot van de serie Fort Alpha
10:19Arjen Lubach strikt Jelka van Houten en Donny Ronny voor zijn nieuwe show Taskmaster
08:14De TV van gisteren: Kijkers schrikken van ‘ongepaste’ opmerking Sayf in De Bondgenoten