TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Ik ben niet een opvallend type dat er snel wordt uitgepikt", zegt ze in een interview met Veronica magazine.
Sterker nog: Carries vader, sportverslaggever Evert ten Napel, raadde haar af de tv-wereld in te gaan. "Hij vond me te lief, te zacht", legt Carrie daarover uit. "Hoe gaat ze zich staande houden in Hilversum, dat was zijn vrees. Maar net als hij blijf ik gewoon dicht bij mezelf, doe ik niet aan poespas en kennelijk werkt dat."
Ze vervolgt dat zowel zij als haar vader eigenlijk niet geknipt voor het vak zijn. "Papa en ik zijn niet de perfecte persoonlijkheden voor in de tv-wereld. We vinden het niet belangrijk om gezien te worden, of om een BN’er te zijn. We hebben gewoon liefde voor het vak."
En die instelling werpt z'n vruchten af, want samen met Charles Groenhuijsen is Carrie door kijkers verkozen tot favoriet presentatiekoppel van Op1. "Het is echt leuk om te lezen dat ik gewaardeerd word door gewoon te zijn wie ik ben. Ik zou niet anders kunnen."
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, Unforgiven
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
20:39NET5 zoekt singles voor nieuw programma Wedding in a Week?