TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Ook in deze aflevering van Casa di Beau maken twee prominenten hun opwachting die op het eerste gezicht weinig raakvlakken hebben. Ditmaal opent Beau van Erven Dorens de deuren van zijn Toscaanse villa voor Jaap Reesema en Angela Schijf.
De zanger en de actrice weten allebei hoe het is om niet blij te zijn met je lichaam en wat dat me je geestelijke gesteldheid doet. Reesema kampte lang met overgewicht, waardoor hij een laag zelfbeeld had dat hij maar moeilijk kon veranderen.
Angela Schijf vertelde onlangs in De Geknipte Gast dat ze een eetstoornis had die haar leven jarenlang beheerste. Op sociale media deelt ze goed advies voor mensen die met een soortgelijke aandoening worstelen: “Wees lief voor jezelf. Je hoeft niet alles te geloven wat je denkt.”
Casa di Beau is iedere donderdag om 20:30 uur te zien op RTL4. Terugkijken kan via Videoland.
Johan Derksen shockeert Gerard Joling met pikante ontboezeming in VI
09:19B&B vol liefde-ster Petra kondigt huwelijk aan met nieuwe grote liefde Chantal
09:03Buffy-acteur Nicholas Brendon op 54-jarige leeftijd overleden
08:46Tina Nijkamp onthult salaris Wilfred Genee bij Vandaag inside
20:21Kerststress en familiechaos: Één Grote Familie krijgt eigen kerstfilm op Videoland