TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Naast een verandering van de titel van het programma, is er ook inhoudelijk wat aan de show van Chantal Janzen geknutseld. Elke BN'er bij wie Chantal gaat logeren, krijgt nu ook een op de gastheer- of vrouw afgestemd pyjamafeestje. Dat meldt RTL vrijdag in een persbericht.
In maart van dit jaar vertelde Chantal al in Jinek op NPO 1 dat haar Chantal blijft slapen een pion is in de strijd tussen RTL en Talpa. Talpa-eigenaar John de Mol wil graag alle programma's van Talpa naar zijn SBS-zenders halen. Dit gebeurde inmiddels al met Dance Dance Dance en It takes 2. Chantal blijft Slapen zou in dat geval bij SBS met een andere presentator worden gemaakt. "Op papier is het niet van mij", zei Chantal over bij Eva Jinek. "Dan kun je er nog zo veel aan hebben bedacht of gemaakt, maar ik heb niet eerder aan de bel getrokken dat ik er wat mee wilde doen."
De oplossing is nu gevonden in een nieuwe naam en een iets aangepast format. Chantal gaat het programma nu ook zelf produceren. Of SBS alsnog met een eigen variant op de show komt, is vooralsnog niet bekend.
Op 16 november sluit ze de eerste reeks van Chantals Pyjama party af met een feest in Ziggo Dome: de grootste pyjama party van Nederland. Op een gigantisch bed midden in Ziggo Dome ontvangt ze hier samen met 15.000 mensen haar bekende slaapgasten, waaronder Lil’ Kleine, Maan, Victor Mids, Tony Junior, Wibi Soerjadi, Famke Louise en Tijl Beckand.
Opvolger van Stefan de Walle dit jaar al te zien in Het Sinterklaasjournaal
13:58AVROTROS deelt alvast een sneak peek van duettenaflevering Beste Zangers
13:28Makers van De Bondgenoten zetten kijkers op het puntje van hun stoel: 'De hel breekt los'
10:09Jutta Leerdam in Casa di Beau over kritiek: 'Oh dat komt door haar vriend'
09:33Beau van Erven Dorens na alle commotie te gast bij Renze Klamer: 'Ik mis de desk een beetje'