TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Vincent ter Voert laat bij BNR Nieuwsradio weten dat het programma alleen gepitcht is bij de commerciëlen, omdat hij het format niet bij de publieke omroep vond passen. “We hebben het RTL een aantal keer laten zien, SBS een aantal keer laten zien. De NPO heb ik het niet laten zien, dat moet ik even nuanceren. Ik dacht: dit genre past daar niet. Ze hebben me uitgelegd dat ik het de volgende keer ook aan hen moet laten zien.”
In eerste instantie liep men ook een blauwtje bij de commerciëlen, geeft Ter Voert toe. “Iedereen bleek Martien een te extravagant karakter te vinden. Te gay, dat zou kunnen, maar ook extravagant.”
Zodoende besloten ze zelf maar dat ze gingen draaien zonder de tv als stok achter de deur. "Ik zei: 'We gaan met je mee, we gaan filmen en starten gewoon.' En in die weken - ik stuurde ze elke week en filmpje - heeft SBS uiteindelijk gezegd: 'O, maar als dit de avonturen zijn, dan willen we tóch wel het risico nemen." Dat heeft de makers en familie van Chateau Meiland in ieder geval geen windeieren gelegd met het winnen van de Gouden Televizier-Ring.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur