TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Producent Vincent ter Voert laat bij BNR Nieuwsradio weten dat het programma alleen gepitcht is bij de commerciëlen, omdat hij het format niet bij de publieke omroep vond passen. “We hebben het RTL een aantal keer laten zien, SBS een aantal keer laten zien. De NPO heb ik het niet laten zien, dat moet ik even nuanceren. Ik dacht: dit genre past daar niet. Ze hebben me uitgelegd dat ik het de volgende keer ook aan hen moet laten zien.”
In eerste instantie liep men ook een blauwtje bij de commerciëlen, geeft Ter Voert toe. “Iedereen bleek Martien een te extravagant karakter te vinden. Te gay, dat zou kunnen, maar ook extravagant.”
Zodoende besloten ze zelf maar dat ze gingen draaien zonder de tv als stok achter de deur. "Ik zei: 'We gaan met je mee, we gaan filmen en starten gewoon.' En in die weken - ik stuurde ze elke week en filmpje - heeft SBS uiteindelijk gezegd: 'O, maar als dit de avonturen zijn, dan willen we tóch wel het risico nemen." Dat heeft de makers en familie van Chateau Meiland in ieder geval geen windeieren gelegd met het winnen van de Gouden Televizier-Ring.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'