TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijftien landen treden op in de eerste halve finale van het liedjesfestijn. Claude zal als dertiende in actie komen met zijn nummer C'est La Vie. Alleen Kroatië en Cyprus komen nog na Nederland. IJsland trapt de eerste halve finale af.
Claude gaat de strijd aan met de landen Zweden, Oekraïne, Slovenië, IJsland, Estland, Polen, Portugal, Azerbeidzjan, Albanië, San Marino, België, Cyprus, Kroatië en Noorwegen. De 69e editie van het Eurovisie Songfestival vindt plaats in Basel in Zwitserland.
Zanger Claude doet het goed bij de bookmakers. Momenteel staat hij met zijn nummer C'est La Vie op de vijfde plaats. Uit beide halve finales gaan tien landen door naar de finale. Claude moet dus bij de beste tien van de eerste halve finale eindigen om een plek in de grote finale te veroveren.
De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale van het liedjesfestijn is op zaterdag 17 mei. Alle Songfestival-uitzendingen zijn te zien op NPO 1.
Frans Bauer bindt op hilarische wijze de strijd tegen de kilo's aan: 'Hij lijkt net Robocop!'
07:35Montana Meiland (32) stopt met woonwinkel: ’Ze werd er gek van’
06:47Vanavond op TV: Roosen & Borst, Make up your mind, Ghost Rider
19:11Deze BN'ers doen mee aan de nieuwe RTL 4-spelshow Nederlands Domste
16:02Diederik Jekel en vrouw Eline verwachten tweede kind: 'We delen ons geluk met veel dankbaarheid'