TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijftien landen treden op in de eerste halve finale van het liedjesfestijn. Claude zal als dertiende in actie komen met zijn nummer C'est La Vie. Alleen Kroatië en Cyprus komen nog na Nederland. IJsland trapt de eerste halve finale af.
Claude gaat de strijd aan met de landen Zweden, Oekraïne, Slovenië, IJsland, Estland, Polen, Portugal, Azerbeidzjan, Albanië, San Marino, België, Cyprus, Kroatië en Noorwegen. De 69e editie van het Eurovisie Songfestival vindt plaats in Basel in Zwitserland.
Zanger Claude doet het goed bij de bookmakers. Momenteel staat hij met zijn nummer C'est La Vie op de vijfde plaats. Uit beide halve finales gaan tien landen door naar de finale. Claude moet dus bij de beste tien van de eerste halve finale eindigen om een plek in de grote finale te veroveren.
De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale van het liedjesfestijn is op zaterdag 17 mei. Alle Songfestival-uitzendingen zijn te zien op NPO 1.
Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’