TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vijftien landen treden op in de eerste halve finale van het liedjesfestijn. Claude zal als dertiende in actie komen met zijn nummer C'est La Vie. Alleen Kroatië en Cyprus komen nog na Nederland. IJsland trapt de eerste halve finale af.
Claude gaat de strijd aan met de landen Zweden, Oekraïne, Slovenië, IJsland, Estland, Polen, Portugal, Azerbeidzjan, Albanië, San Marino, België, Cyprus, Kroatië en Noorwegen. De 69e editie van het Eurovisie Songfestival vindt plaats in Basel in Zwitserland.
Zanger Claude doet het goed bij de bookmakers. Momenteel staat hij met zijn nummer C'est La Vie op de vijfde plaats. Uit beide halve finales gaan tien landen door naar de finale. Claude moet dus bij de beste tien van de eerste halve finale eindigen om een plek in de grote finale te veroveren.
De halve finales vinden plaats op dinsdag 13 en donderdag 15 mei. De grote finale van het liedjesfestijn is op zaterdag 17 mei. Alle Songfestival-uitzendingen zijn te zien op NPO 1.
Dit is wanneer het nieuwe seizoen van Miljoenenjacht op tv verschijnt
10:03Dit programma vervangt The Masked Singer op RTL 4
08:11Dit vinden kijkers van Videoland Original House of Villains
07:51De TV van gisteren: Miljoenenjacht grote winnaar op nieuwjaarsdag
06:47Vanavond op TV: Het uur van de wolf, The masked singer, Laatste ronde