TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Allemaal voorstellingen op weg naar die éne première en dernière tegelijk", vertelt de Utrechtse. Naast haar thuisstad staan onder andere Den Haag, Den Bosch, Haarlem, Groningen en Amsterdam op het programma. Tot het zover is, speelt De Breij nog haar voorstelling #NU.
In 2016 werd De Breij de eerste vrouw die de oudejaarsconference van NPO1 mocht verzorgen. Ze kijkt dan ook vol enthousiasme uit naar de tweede keer. "Ik heb er zó'n zin in. Ik weet nu dat het spannendste ook het allerleukste is om te doen, live op tv zoals in het theater."
Vorig jaar was de eer van de oudejaarsconference weggelegd voor Marc-Marie Huijbregts, die met zijn show 1,47 miljoen kijkers trok. Tegenover hem stond Guido Weijers op RTL4 geprogrammeerd, die een publiek van 1,8 miljoen trok. Dit jaar sluit Martijn Koning op RTL4 het jaar af.
NIEUWS VOOR JE 🔥
De tournee die leidt naar de #oudejaarsconference2019 is gepland. Data nu op https://t.co/ir5mYAmQOO. #linkinbio
Kaartverkoop info volgt later! https://t.co/PTVxr73a30 — Claudia de Breij (@claudiadebreij) 8 mei 2019
Bekijk de eerste beelden van het tweede seizoen De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
10:16De eerste beelden van Bestemming X 2026 zijn verschenen
10:00Barbara de Loor onthult haar favoriete serie: 'Er zit veel humor en zelfspot in'
09:54Hoe leuk: alle afleveringen van De Fabeltjeskrant komen online
09:23Dit gaat er nu echt veranderen voor BinnensteBuiten in 2027