TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Allemaal voorstellingen op weg naar die éne première en dernière tegelijk", vertelt de Utrechtse. Naast haar thuisstad staan onder andere Den Haag, Den Bosch, Haarlem, Groningen en Amsterdam op het programma. Tot het zover is, speelt De Breij nog haar voorstelling #NU.
In 2016 werd De Breij de eerste vrouw die de oudejaarsconference van NPO1 mocht verzorgen. Ze kijkt dan ook vol enthousiasme uit naar de tweede keer. "Ik heb er zó'n zin in. Ik weet nu dat het spannendste ook het allerleukste is om te doen, live op tv zoals in het theater."
Vorig jaar was de eer van de oudejaarsconference weggelegd voor Marc-Marie Huijbregts, die met zijn show 1,47 miljoen kijkers trok. Tegenover hem stond Guido Weijers op RTL4 geprogrammeerd, die een publiek van 1,8 miljoen trok. Dit jaar sluit Martijn Koning op RTL4 het jaar af.
NIEUWS VOOR JE 🔥
De tournee die leidt naar de #oudejaarsconference2019 is gepland. Data nu op https://t.co/ir5mYAmQOO. #linkinbio
Kaartverkoop info volgt later! https://t.co/PTVxr73a30 — Claudia de Breij (@claudiadebreij) 8 mei 2019
Partnerbijdrage
Het Engelse voetbalseizoen begint direct met een topaffiche. Arsenal en Manchester City strijden vandaag om de FA Community Shield. Mis deze spannende seizoensopener niet en kijk live mee op Viaplay.
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’