TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Allemaal voorstellingen op weg naar die éne première en dernière tegelijk", vertelt de Utrechtse. Naast haar thuisstad staan onder andere Den Haag, Den Bosch, Haarlem, Groningen en Amsterdam op het programma. Tot het zover is, speelt De Breij nog haar voorstelling #NU.
In 2016 werd De Breij de eerste vrouw die de oudejaarsconference van NPO1 mocht verzorgen. Ze kijkt dan ook vol enthousiasme uit naar de tweede keer. "Ik heb er zó'n zin in. Ik weet nu dat het spannendste ook het allerleukste is om te doen, live op tv zoals in het theater."
Vorig jaar was de eer van de oudejaarsconference weggelegd voor Marc-Marie Huijbregts, die met zijn show 1,47 miljoen kijkers trok. Tegenover hem stond Guido Weijers op RTL4 geprogrammeerd, die een publiek van 1,8 miljoen trok. Dit jaar sluit Martijn Koning op RTL4 het jaar af.
NIEUWS VOOR JE 🔥
De tournee die leidt naar de #oudejaarsconference2019 is gepland. Data nu op https://t.co/ir5mYAmQOO. #linkinbio
Kaartverkoop info volgt later! https://t.co/PTVxr73a30 — Claudia de Breij (@claudiadebreij) 8 mei 2019
Partnerbijdrage
Aan topvoetbal geen gebrek dit weekend. In Duitsland begint Bayern München aan een nieuw Bundesliga-seizoen en in de Premier League wacht de clash tussen Aston Villa en Arsenal. Je ziet het allemaal live op Viaplay.
Alle gasten van nieuw seizoen Casa di Beau bekend: deze BN’ers schuiven aan
08:16De TV van gisteren: Kijkers zien beledigde Mireille in B&B Vol Liefde
06:47Vanavond op TV: NPO Doc: De non en de wegwerpkinderen, Payback: Hoe ver zou jij gaan?, Red Heat
21:13Jeangu Macrooy over Songfestival-boycot AVROTROS: 'Heel sterk, maar niet leuk' (video)
18:50Het is tijd voor de eerste tussenstand van de Gouden Televizier-Ring 2026