TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
"Allemaal voorstellingen op weg naar die éne première en dernière tegelijk", vertelt de Utrechtse. Naast haar thuisstad staan onder andere Den Haag, Den Bosch, Haarlem, Groningen en Amsterdam op het programma. Tot het zover is, speelt De Breij nog haar voorstelling #NU.
In 2016 werd De Breij de eerste vrouw die de oudejaarsconference van NPO1 mocht verzorgen. Ze kijkt dan ook vol enthousiasme uit naar de tweede keer. "Ik heb er zó'n zin in. Ik weet nu dat het spannendste ook het allerleukste is om te doen, live op tv zoals in het theater."
Vorig jaar was de eer van de oudejaarsconference weggelegd voor Marc-Marie Huijbregts, die met zijn show 1,47 miljoen kijkers trok. Tegenover hem stond Guido Weijers op RTL4 geprogrammeerd, die een publiek van 1,8 miljoen trok. Dit jaar sluit Martijn Koning op RTL4 het jaar af.
NIEUWS VOOR JE 🔥
De tournee die leidt naar de #oudejaarsconference2019 is gepland. Data nu op https://t.co/ir5mYAmQOO. #linkinbio
Kaartverkoop info volgt later! https://t.co/PTVxr73a30 — Claudia de Breij (@claudiadebreij) 8 mei 2019
Wil je altijd op de hoogte zijn van het laatste entertainmentnieuws? Dan hebben wij de gouden tip voor je. Namelijk TVgids.nl op Google Discover!
Daisy blikt terug op haar deelname aan De Bondgenoten: 'Eén groot spektakel'
10:06Video: Hélène Hendriks had bijna het bed gedeeld met Remy Bonjasky
10:00De tv-aanraders van Hans Klok: 'Híer kan ik echt om lachen'
09:57De familie Verleg uit Een Huis Vol Emigreert verwelkomt zesde kindje: 'We zijn enorm aan het genieten'
09:50Kippenvel: Danny Vera en Bente zingen Rollercoaster bij De Vrienden van Amstel LIVE