TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Zojuist maakte Comedy Central de twee namen bekend via hun Instagram-pagina. "Rapper Sjaak en zanger Henk Westbroek voegen zich bij het roastpanel van de Comedy Central. Deze woordkunstenaars ontrafelen met gemak de illusies van Hans op 21 december om 20:30 uur", aldus de zender.
Henk Westbroek, die je onder meer kunt kennen van zijn band Het Goede Doel, gaat Hans zeker niet sparen. "Hans Klok heeft zich geen illusies te maken, aan deze roast is geen ontsnappen mogelijk", laat hij weten.
Wie de andere BN'ers zijn die naast Henk Westbroek, rapper Sjaak en Karin Bloemen het de illusionist moeilijk gaan maken, is vooralsnog niet bekend. Wel is duidelijk dat Henry van Loon de show aan elkaar praat als presentator.
Yvonne Coldeweijer, tegenwoordig ook bekend als Alberta Verlinde, in ieder geval niet. "Comedy Central heeft me zojuist benaderd of ik dit jaar Roaster wil zijn. Echt op mijn lijf geschreven", gaf ze toe in een van haar YouTube-video's. Maar van die kans zag ze af. "Dit jaar is Hans Klok de pineut en dat triggert me niet direct, dus ik heb nee gezegd."
Comedy Central The Roast of Hans Klok is op 21 december om 20:30 uur te zien op Comedy Central.
Vanavond op TV: Alpha 00, Moordfeest, Like a Boss
11:43Jutta Leerdam staat pers alsnog te woord na kritiek: 'Ongepast en onacceptabel'
11:09Johan Derksen vol lof over Soundos El Ahmadi: 'Die Belg zat het te bagatelliseren'
10:11Andrea Bocelli zingt sterren van de hemel bij openingsceremonie Olympische Spelen
10:00Mark Tuitert heeft alle vertrouwen in de vrouwen op de Olympische Winterspelen 2026