TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de achtste aflevering van Het perfecte plaatje moesten de overgebleven fotografen elkaar gebruiken als model voor een shoot waarbij ze een eigen draai gaven aan een klassieke platenhoes. Georgina Verbaan schrok echter toen medekandidaat Juvat Westendorp een albumcover had met een naakte Prince.
Georgina was direct duidelijk: ze had absoluut geen behoefte om naakt met een 1 tepel in beeld te poseren voor de camera terwijl de hele crew eromheen stond. Juvat reageerde begripvol en deed z'n best Verbaan op haar gemak te stellen. Hij ging onder meer eerst zelf uit de kleren om in de ervaring te delen. Uiteindelijk maakten ze samen een bijzondere plaat, maar het zat veel kijkers niet lekker dat de actrice min of meer met zachte hand gedwongen was haar grenzen over te gaan.
Daags na de uitzending geeft Het perfecte plaatje jurylid William Rutten tekst en uitleg op Instagram: "Er zijn mensen die het idee hebben dat Georgina gedwongen zou zijn en dat ze geen kant op kon. Dat is echt niet aan de orde geweest. Ik kan jullie verzekeren dat aan Juvat en Georgina is aangeboden dat ze onderling mochten ruilen van hoes, die keuze was aan hun zelf. Ze hebben daar uiteindelijk zelf niet voor gekozen. Juvat heeft alles goed door gesproken met Georgina en ik zag zelfs een heel lief en respectvol berichtje van Georgina op Juvat zijn tijdlijn onder de Prince foto."
De TV van gisteren: Kijkers dolenthousiast over het hoge niveau in musical special Make Up Your Mind
11:55Kwetsbare René Froger in eerste beelden van documentaire: 'Ik kon bijna niet meer praten'
10:44Johan Derksen verdedigt 'viezige' foto met Lale Gül in Vandaag Inside
09:50De TV van gisteren: lof voor openhartige Edson da Graça in Carrie op Vrijdag
08:48Acteur en programmamaker Maarten Spanjer (73) overleden: 'Hij kon niet meer'