TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het had een feestelijk jaar vol jubilea moeten worden voor Dit was het nieuws. Het satirische programma bestaat een kwart eeuw en telt inmiddels 250 afleveringen. Maar presentator Harm Edens blijft er noodgedwongen nuchter onder.
Een knalfuif met alle (oud)-medewerkers zit er namelijk niet in: "We kunnen niet eens proosten met elkaar. Misschien dat er voorafgaand aan de 250e aflevering nog wat liefdevolle woorden worden uitgesproken maar na afloop gaat iedereen naar huis want er valt geen lol aan te beleven."
Door corona zit er al sinds vorig seizoen geen publiek in de zaal, wat het programma fundamenteel heeft veranderd volgens Edens: "Leuke grappen vertellen voor een lege zaal is moeilijk. Dan krijg je nog een giecheltje van Peter Pannekoek en een soort frons van Jan Jaap van der Wal, maar je weet: dat werkt gewoon niet. Het slaat helemaal dood."
Daarom experimenteren de makers volop: "We proberen ook nieuwe dingen uit. Nieuwe tussenrondes, grappige intermezzootjes. Sommige dingen halen niet eens de uitzending. Dat blijkt dan nog slechter dan het programma te zijn."
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
AVROTROS besluit eind augustus over deelname aan Songfestival 2027
13:11Say Yes To The Dress Benelux keert terug met ontroerende liefdesverhalen en bijzondere bruiden
11:35Anouk krijgt verhit belletje van woedende vriend in De Bondgenoten: 'Je familie is zwaar teleurgesteld'
11:25De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:35Tim Hofman moest er goed over nadenken, maar gaat door met Over Mijn Lijk