TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het had een feestelijk jaar vol jubilea moeten worden voor Dit was het nieuws. Het satirische programma bestaat een kwart eeuw en telt inmiddels 250 afleveringen. Maar presentator Harm Edens blijft er noodgedwongen nuchter onder.
Een knalfuif met alle (oud)-medewerkers zit er namelijk niet in: "We kunnen niet eens proosten met elkaar. Misschien dat er voorafgaand aan de 250e aflevering nog wat liefdevolle woorden worden uitgesproken maar na afloop gaat iedereen naar huis want er valt geen lol aan te beleven."
Door corona zit er al sinds vorig seizoen geen publiek in de zaal, wat het programma fundamenteel heeft veranderd volgens Edens: "Leuke grappen vertellen voor een lege zaal is moeilijk. Dan krijg je nog een giecheltje van Peter Pannekoek en een soort frons van Jan Jaap van der Wal, maar je weet: dat werkt gewoon niet. Het slaat helemaal dood."
Daarom experimenteren de makers volop: "We proberen ook nieuwe dingen uit. Nieuwe tussenrondes, grappige intermezzootjes. Sommige dingen halen niet eens de uitzending. Dat blijkt dan nog slechter dan het programma te zijn."
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Oos Kesbeke komt tot een pijnlijke conclusie: 'Zo mank als een kraai'
11:09Video: Daan Schuurmans weet wie de nieuwe Sinterklaas wordt: 'Wordt genieten'
10:07Yes! Er komt een tweede seizoen van de Netflix-serie De Eetclub
09:37Felix Meurders maakt comeback voor allerlaatste uitzending Kassa
08:46De TV van gisteren: Kijkers vol lof over Jutta Leerdam in Casa di Beau