TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Geen publiek en geen sfeervol ingerichte studio, het wordt een wat karige kerstspecial zo kon All you need-icoon Robert ten Brink bevestigen bij Beau.
Het hele avondvullende programma speelt zich af in de open lucht: "Alleen maar om de reden dat je niet volgepakt bij elkaar kan zitten en hysterisch kan reageren en verrast kan worden", aldus Ten Brink die desondanks de moed erin houdt.
Vanwege de aangescherpte reisvoorschriften was het ook niet mogelijk om geliefden uit alle windstreken samen te brengen om de mooiste dagen van het jaar te vieren. Zo zijn gasten uit Zuid-Afrika vanwege de omicron-variant niet van de partij, maar kon er wel gevlogen worden naar landen als Australië, Lapland en Canada.
Om de wat kale liefdesspecial toch wat extra sfeer te geven verzorgen The Streamers onder leiding van Guus Meeuwis en Kraantje Pappie een spetterende opening.
Partnerbijdrage
The Connection keert terug met een nieuw seizoen
10:06Ferry Doedens kruipt weer in de rol van Lucas Sanders voor jubileum GTST
10:00Beau van Erven Dorens verklapt zijn ultieme droomgast voor Casa di Beau: 'Wie is hij nu echt?'
08:46De TV van gisteren: Emotionele Oos Kesbeke trekt veel kijkers naar RTL4 met De Augurkenkoning
06:47Vanavond op TV: De grannies van Amsterdam, Mr. Frank Visser doet uitspraak, The Mummy