TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Jaap, die in 2018 meedeed aan Boer zoekt vrouw, is verliefd! De bloemenboer is tot over zijn oren op de van oorsprong Deense Helle.
Na haar scheiding zocht ze een 'type boer Jaap’, had Helle aan haar vriendinnen verteld. Daarop besloot ze om Cupido zelf een handje te helpen. “Vlak voor de feestdagen kreeg ik een grote kerstkaart thuisgestuurd met een mooi verhaaltje erop en een telefoonnummer erbij. Het leek mij een leuke vrouw, dus ik besloot haar te bellen”, zegt Jaap op de website van het KRO-NCRV-programma.
Na wat dates bleek het een match. Ze vierden zelfs al een gedeelte van de feestdagen samen. “Wat ik zo leuk aan haar vind? Ze is een mooie, lieve dame. Ze is praktisch, doortastend en neemt initiatief. Dat waardeer ik aan haar. Het voelt zo goed. Ik zie een toekomst met haar en haar twee kinderen zeker zitten!”
Het nieuwe seizoen van Boer zoekt vrouw met Yvon Jaspers staat overigens voor de deur. Vanaf zondag 23 februari 2020 om 20.30 uur kunnen we ons weer in het boerenleven en de liefde storten. Zin in!
Hélène Hendriks maakt acteerdebuut met rol in nieuwe film
16:25Gover Meit doet mee aan Dancing with the Stars in België: dit zijn de eerste beelden
15:48Robèrt van Beckhoven stelt zijn nieuwe liefde voor in Shownieuws
15:42Max Verstappen haalt alles uit de kast om te stunten tijdens de Formule 1 GP van Brazilië op Viaplay
14:12Koning Willem-Alexander en koningin Máxima geven exclusief interview in nieuwe documentaire