TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wie-o-wie gaat in de voetsporen treden van Maxim Froger, Jessica Mendels en Mounir Toub?
In De Alleskunner VIPS neemt een groep BN'ers het tegen elkaar op in diverse hilarische en spraakmakende spellen. Hierbij kun je denken aan het oplossen van een (leg)puzzel met ovenwanten aan, het raden hoe duur bepaalde boodschappen zijn tot het bouwen van een brug met enkel wat stukken karton en satéprikkers. Elke ronde valt degene af die als laatste eindigt. Tot er dus op een gegeven moment nog slechts één iemand overblijft. Hij of zij mag zich dan De Alleskunner noemen.
Nu is alleen de vraag: wie zijn die dappere dodo's die het in de kerstspecial aandurven om ten strijde te trekken? Talpa heeft laten weten dat naast Patricia Paay en Dafne Schippers ook Barry Paf, Eva Simons, Tim Coronel, Jamie Trenité en Tommie Christiaan het zowel tegen elkaar als tegen Teun Föhn, Johnny 500, Leona Philippo en Sylvana IJsselmuiden gaan opnemen. De opnames hiervan vinden plaats op 10 december.
De Alleskunner VIPS Kerstspecial is op zondag 25 december om 20:30 uur te zien op SBS6.
Partnerbijdrage
Maak je klaar voor een bloedstollend potje verstoppertje in The House of Hide & Seek. In deze nieuwe familieshow van RTL 4, gepresenteerd door Buddy Vedder en Jamai Loman, draait alles om spanning, tactiek en slim spelen.
Kijkers kunnen niet stoppen met lachen om nieuwe Vandaag Inside-promo
12:01Nieuwe meidengroep gezocht in WHO'S NXT
10:45Nieuw EO-programma debuteert op de zondagavond op NPO1
10:04Kristie ontving veel โnare berichtenโ na deelname De Bondgenoten
09:28Makers van serie Mรกxima zoeken oudere prinsesjes voor het derde seizoen