TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de Tweede Kamerverkiezingen staan Daphne Lammers en Beau van Erven Dorens weer zij aan zij. Dit keer blikken ze samen terug op afgelopen jaar in De Nieuwsquiz 2023.
En dat belooft drie dagen lang een terugblik met ‘Oja!-momenten’.
In De Nieuwsquiz nemen verschillende teams met BN'ers het in de eerste twee afleveringen het tegen elkaar op. De winnaars van deze afleveringen strijden dan weer in de laatste aflevering om de winst en de eer.
Er komen verschillende opvallende nieuwsfeiten van het afgelopen jaar voorbij. Zowel de grote gebeurtenissen als de kleinere, alledaagse zaken waar iedereen over sprak bij het koffiezetapparaat. Met videofragmenten en foto’s wordt de kijker door middel van vragen meegenomen langs de hoogte- en dieptepunten van het afgelopen jaar.
“De Nieuwsquiz 2023’ past perfect bij deze dagen. Het gevoel van een pubquiz waar iedereen aan mee kan doen,” laat Daphne Lammers weten.
“Er gebeurde zoveel dit jaar, los van alle oorlogsellende. De verkiezingen, de Crompouce, de natste herfst ooit. Te veel om op te noemen,” zegt Beau. “Hoe gezellig is het dan om tijdens de donkere dagen na kerst terug te blikken op al het nieuws van het afgelopen jaar?”
Welke BN’ers meedoen aan het programma meedoen is nog niet bekend.
De Nieuwsquiz 2023 is op 27, 28 en 29 december om 22.00 uur te zien bij RTL 4.
André uit Winter Vol Liefde 2026 blijkt zelf ook muzikaal aangelegd
10:03Zien: De eerste beelden van het zesde seizoen van De Bevers
09:56Op deze datum start het tiende seizoen van Floortje naar het Einde van de Wereld
09:39Ad van Kempen uit o.a. Van Speijk op 81-jarige leeftijd overleden
09:10Fans weten het nu zeker: 'In deze stad neemt Ewout Genemans zijn Bureau-serie op'