TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Na de Tweede Kamerverkiezingen staan Daphne Lammers en Beau van Erven Dorens weer zij aan zij. Dit keer blikken ze samen terug op afgelopen jaar in De Nieuwsquiz 2023.
En dat belooft drie dagen lang een terugblik met ‘Oja!-momenten’.
In De Nieuwsquiz nemen verschillende teams met BN'ers het in de eerste twee afleveringen het tegen elkaar op. De winnaars van deze afleveringen strijden dan weer in de laatste aflevering om de winst en de eer.
Er komen verschillende opvallende nieuwsfeiten van het afgelopen jaar voorbij. Zowel de grote gebeurtenissen als de kleinere, alledaagse zaken waar iedereen over sprak bij het koffiezetapparaat. Met videofragmenten en foto’s wordt de kijker door middel van vragen meegenomen langs de hoogte- en dieptepunten van het afgelopen jaar.
“De Nieuwsquiz 2023’ past perfect bij deze dagen. Het gevoel van een pubquiz waar iedereen aan mee kan doen,” laat Daphne Lammers weten.
“Er gebeurde zoveel dit jaar, los van alle oorlogsellende. De verkiezingen, de Crompouce, de natste herfst ooit. Te veel om op te noemen,” zegt Beau. “Hoe gezellig is het dan om tijdens de donkere dagen na kerst terug te blikken op al het nieuws van het afgelopen jaar?”
Welke BN’ers meedoen aan het programma meedoen is nog niet bekend.
De Nieuwsquiz 2023 is op 27, 28 en 29 december om 22.00 uur te zien bij RTL 4.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
André Rieu opnieuw op Vrijthof maar wat als Nederland dan een WK-wedstrijd speelt?
16:00Nieuwe docuserie over Lil Kleine op komst: Terug
14:49Victor Vlam: 'Deze beelden gaan gebruikt worden om mij voor schut te zetten'
13:51Zien: Merel Ek toont haar opvallende tatoeage bij Vandaag Inside Oranje
13:23Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dankbaar voor alle hulp: 'Biertje op gedronken'