TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de nieuwe datingshow Date On Stage strijden twee vrijgezellen om het hart van een derde. Dat doen ze geblinddoekt voor een volle zaal.
Met een beetje fantasie is Date On Stage een afgeleide van Op Goed Geluk. In dat programma met Carry Tefsen (‘Op goeeed geluk!’) waren de kandidaten van elkaar gescheiden door een waaier. In deze nieuwe datingshow kunnen de vrijgezellen elkaar ook niet zien, want ze hebben een blinddoek om.
Ze daten niet in een tv-studio, maar op het podium van het Prinses Theater in Rotterdam, aangemoedigd door een zaal vol publiek. Rapper, acteur en influencer Défano Holwijn presenteert. Hij krijgt hulp van twee ‘cupido’s’: comedians Lovella Telesford en Daveson Ignatia dagen de singles uit met prikkelende vragen en stellingen.
Twee kandidaten strijden om het hart van één man of vrouw. Waarbij de grote vraag natuurlijk is: hoe zit het met de kriebels als de blinddoek af is?
Date on Stage is vanaf 30 maart 2025 elke zondagavond vanaf 21:40 uur te zien op NPO3.
Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien
10:12OMG: Keert datingprogramma Love Island terug op televisie?