TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Oos Kesbeke, bekend van zijn realityserie De Augurkenkoning, is trots dat zijn producten tijdens het staatsdiner voor wereldleiders op Paleis Soestdijk in juni werden geserveerd.
Koning Willem-Alexander en president Trump genoten van gegrilde tonijn met een mousse van Kesbeke’s Amsterdamse uitjes. “Hoe gaaf is het dat wereldleiders mijn spulletjes hebben gegeten? Zoiets gebeurt maar één keer in je leven”, vertelde Kesbeke bij RTL Boulevard.
Hij hoopt dat deze gebeurtenis hem uiteindelijk het predicaat hofleverancier oplevert. “Dit was misschien de eerste stap, en daar ben ik al heel trots op.”
Kesbeke was extra verguld, omdat hij een groot fan is van het Nederlandse koningshuis. “In mijn werkkamer hangen zo’n twintig staatsieportretten, van Willem van Oranje tot Maxima.”
De Augurkenkoning is iedere woensdag om 21:00 uur te zien op RTL 4.
Opvallend moment in Married at First Sight: Joyce scheert de rug van Nick
13:16Lachen: Jan Smit verkleedt zich als dino en verrast leerlingen tijdens examenstunt
13:13Kim Kötter afgemaakt in Vandaag Inside: 'Misselijkmakend'
12:22Krijgt Urk! een vijftiende seizoen?
10:30Vanaf deze datum is het tweede seizoen van Haantjes te zien