TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de sterren van de loper was natuurlijk de voor Expeditie Robinson genomineerde Nicolette Kluijver, die er altijd uitziet om door een ringetje te halen. De mooie jurk is van de hand van Edwin Oudshoorn.
Britt Dekker presenteerde de Rode Lopershow en deed dat heel toepasselijk in een gouden jurk van Addy van den Krommenacker.
Ook Floortje Dessing had een prachtige jurk uit de kast getrokken.
De Gouden Televizier-Ring werd gewonnen door de familie Meiland en Erica, Maxime en Montana waren duidelijk niet over een nacht ijs gegaan toen ze hun jurk uitkozen.
Dionne Stax presenteerde de avond met Rik van de Westelaken en droeg een jurk van de Nederlands/Deense ontwerper Claes Iversen.
Merel Westrik kwam vorig jaar in een witte smoking en trok nu een geinig roze gevalletje aan.
Ilse Warringa won niks, maar was dankzij haar jurk toch de ster van de avond.
Chantal Janzen had zich niet voor niets mooi aangekleed, ze won de Televizier-Ster Presentatrice.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'