TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een van de sterren van de loper was natuurlijk de voor Expeditie Robinson genomineerde Nicolette Kluijver, die er altijd uitziet om door een ringetje te halen. De mooie jurk is van de hand van Edwin Oudshoorn.
Britt Dekker presenteerde de Rode Lopershow en deed dat heel toepasselijk in een gouden jurk van Addy van den Krommenacker.
Ook Floortje Dessing had een prachtige jurk uit de kast getrokken.
De Gouden Televizier-Ring werd gewonnen door de familie Meiland en Erica, Maxime en Montana waren duidelijk niet over een nacht ijs gegaan toen ze hun jurk uitkozen.
Dionne Stax presenteerde de avond met Rik van de Westelaken en droeg een jurk van de Nederlands/Deense ontwerper Claes Iversen.
Merel Westrik kwam vorig jaar in een witte smoking en trok nu een geinig roze gevalletje aan.
Ilse Warringa won niks, maar was dankzij haar jurk toch de ster van de avond.
Chantal Janzen had zich niet voor niets mooi aangekleed, ze won de Televizier-Ster Presentatrice.
Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'
10:00Marlijn Weerdenburg en Frits Sissing zijn klaar voor het Musical Awards Gala: 'De Oscars van het musicalgenre'
09:45Talpa reageert: dit is waarom Robert geen rood kreeg in De Bondgenoten
09:19Dit is wanneer de 'Hoe is het nu met?'-opnames van Married at First Sight plaatsvonden
08:45De TV van gisteren: Domenik en Ferenc weten nu echt alle Married at First Sight-kijkers te overtuigen