TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Arjen Lubach had gisteravond een primeur in zijn talkshow. Erik van Looy, presentator van de Belgische versie van De Slimste Mens, vertelde dat de kennisquiz de grens over gaat naar Duitsland.
De Slimste Mens levert al jaren veel kijkcijfers op in zowel Nederland als België, maar nu zijn de Duitsers dus ook erg geïnteresseerd in de quiz.
Erik van Looy, die de Belgische editie al sinds 2004 presenteert, verklapte ook al wie de presentatie daar voor zijn rekening gaat nemen. Dat is Hans Sigl. Een Oostenrijkse acteur die erg bekend is in Duitsland voor zijn rol in de serie Der Bergdoktor. "Ik vertrek morgen naar Keulen om hem advies te geven," vertelt Erik aan Arjen.
Wanneer De Slimste Mens is Duitsland te zien zal zijn kon hij dan weer niet vertellen.
Arjen en Erik zijn geen onbekenden van elkaar. Arjen deed namelijk onlangs nog mee aan de Vlaamse versie. En belande toen in de finale, maar verloor uiteindelijk. In Nederland werd hij werd tot winnaar uitgeroepen, dat was in 2012.
Duitsland is het vierde land waar De Slimste Mens te zien is. Er was ook korte tijd een Turkse versie. "Daar kon je een auto winnen,” aldus Erik.
Echte Gooische Moeders krijgt een zesde seizoen
09:46Video: Antine onthult bizarre details over Monique en nieuwe schoondochter Veerle
09:15Op deze datum zie je de reünie van Winter Vol Liefde 2026
08:56Dit zijn de juryleden van So You Think You Can Dance
08:55De TV van gisteren: kijkers Winter Vol Liefde krijgen rillingen van Gilbert