TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De jazz-zanger, afkomstig uit het team van Waylon, won de liveshow en ging naar huis met onder meer een bedrag van 50.000 euro en een platencontract. Dennis zong in de finale ook een nummer samen met Jim Morrison, namelijk diens grote hit You give me something. Op Twitter werd uiteraard uitgebreid commentaar gegeven op de finale van de talentenjacht van RTL 4.
Hey Rob! Nog iets leuks gedaan gisteravond? #TVOH #RobJetten
Rob: pic.twitter.com/tRSmRHG4YA — ArthurNijssen (@ArthurNijssen) 23 februari 2019
Verassende winnaar. Leuke act maar dwel gewoontjes #tvoh — Patrick Allen (@PatrickAllenNL) 23 februari 2019
#tvoh Dennis is de terechte winnaar van tvoh — el fiestas (@vvtbbt) 23 februari 2019
Natuurlijk werd er op vrijdagavond ook weer gretig afgestemd op Flikken Maastricht op NPO 1. Ondanks dat het rechercheduo Floris Wolfs en Eva van Dongen lijnrecht tegenover The voice is geprogrammeerd, keken er 1.38 miljoen mensen. Dat zijn er iets minder dan vorige week, toen waren het er 1.43 miljoen. Overigens komt het einde van het seizoen nabij, want volgende week vrijdag is de grote finale.
Ontslag? Ontslag? Ontslag? 😱😳😱
Mag de aflevering van volgende week alsjeblieft drie uur duren? En dat daarna alles weer goed is en ze gewoon weer aan het werk kunnen en iets met een rood doosje?#FlikkenMaastricht — Francaja24 (@franca_janssen) 23 februari 2019
Oke, volgende week laatste #flikkenmaastricht van het seizoen... En ik kan niet wachten want heb het gevoel dat het een goede gaat worden en meestal betekent dat hart in de keel pfoe. — Rowan (@ThisRowan) 23 februari 2019
Flikken Maastricht gaat er heftig aan toe.
Eva van Dongen (@angelaschijf) is zo sterk. Floris Wolfs (@victorreinier Is te lief voor Eva, dit zijn Eva haar eigen woorden)
Kan ik de cliff aan?
NEE. #FlikkenMaastricht — Daniëlla (@17Dntj) 22 februari 2019
Eva Jinek wist met haar talkshow 902.000 kijkers aan zich te binden op NPO 1. Zij had onder meer de oud-winnaars van The Voice Leona, Jim en Pleun uitgenodigd om de overwinning van Dennis te duiden en te vertellen wat het hun uiteindelijk heeft opgebracht. De talkshow van Twan Huys op RTL 4 trok 721.000 kijkers. Hij had onder meer Wolter Kroes en Diggy Dex aan tafel.
De quiz die maar blijft scoren is natuurlijk 2 voor 12 op NPO 2. Ook in het nieuwe decor van dit seizoen blijven de mensen er op afstemmen. Deze vrijdag was het niet anders, want 1.05 miljoen mensen keken naar de kennisquiz van Astrid Joosten, die het al sinds 1991 presenteert.
Het WK voetbal 2026 gaat op donderdag 11 juni van start in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Het is eindelijk tijd voor het WK Voetbal 2026 en natuurlijk juichen we Nederland zo hard mogelijk toe, maar het is ook leuk als je zelf in de prijzen kunt vallen.
Johan Derksen opvallend positief over MAX-presentatrice: 'Vrouw om van te houden'
10:56Video: Gerard Joling licht tipje van de sluier op over opnames Casa di Beau
10:22De opnames van Love Island VIPS lijken begonnen: deze speculaties doen de ronde
10:00Dit zijn de tv-aanraders van Woeste Grond-actrice Peggy Vrijens: 'Deze serie vond ik geweldig gemaakt'
09:36Video: Maxime Meiland over plannen bij RTL: ‘Mensen gaan verrast zijn’