TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
We spraken vrijdagavond nog over een mislukking: slechts 213.000 mensen stemden af op het grote dansexperiment van SBS. Op de zaterdagavond herpakte De Dansmarathon zich en werd er wel gekeken.
Het laatste uur trok zelfs 1.028 miljoen kijkers, waarmee het bijna het meest bekeken amusementsprogramma van de avond was. Het uur ervoor was goed voor 597.000 kijkers en het uur daarvoor trok 460.000 mensen. Steeds wat meer dus!
Er was overigens de nodige kritiek via de sociale media over het feit dat de deelnemers aan het eind wel heel erg vermoeid leken.
Zoveel respect voor deze mensen staan al 48 uur te dansen #dansmarathon pic.twitter.com/eOzU3rC9OF — Nancy de Ridder (@bolle31) October 16, 2021
Een vaste waarde voor RTL 4 op de zaterdagavond is Oh, wat een jaar!. Vorige week dipten de kijkcijfers nog ietsje, maar deze week herpakte het zich weer: 1.033 miljoen kijkers. Daarmee is Oh, wat een jaar! het best bekeken amusementsprogramma van de zaterdagavond. Holly Mae Brood en Soy Kroon namen het tegen elkaar op. Op Twitter werd lekker meegedaan.
Lekker niveau bij @ohwateenjaar... Een land in Afrika, antwoord:
'Hawai'.... Wereld record Usain Bolt in 9,58 seconde, welke afstand: '1000 meter ',.... manmanman #ohwateenjaar — Arjan de Ruijter (@ruijter_arjan) October 16, 2021
Ik vind #ohwateenjaar al een leuk programma, maar ik vind het nog leuker dat voor het eerst een jaar is gekozen waar ik echte herinneringen aan heb: 2009, aangezien ik toen 10 was #owej — Daniëlle the Greatest (@ppdaniellepp) October 16, 2021
De vaste waarde voor NPO 1 op de zaterdagavond is natuurlijk Matthijs gaat door. In totaal keken 809.000 mensen. Na deze show had de NPO aandacht voor het Eredivisievoetbal: PSV, Feyenoord en Ajax kwamen in actie. Dat was ook te zien aan de kijkcijfers: 1.076 mensen keken ernaar. Alleen het Journaal van 20.00 uur werd beter bekeken (1.71 miljoen).
Partnerbijdrage
De Premier League dendert door en dit weekend wacht er een mooi affiche in Londen. Arsenal en Chelsea treffen elkaar zondag, maar ook op vrijdag en zaterdag valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn allemaal live te volgen op Viaplay.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
13:14Dave Maasland krijgt eigen misdaadprogramma op SBS6: dit gaat hij doen
12:45De Hanslers en de cast van Oh Oh Den Haag bundelen krachten voor kerstspecial op SBS6
11:40VTwonen Weer Verliefd op je Huis ondergaat een aantal veranderingen
11:25Beste Zangers 2026 sluit het seizoen af in het theater