TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De dramaserie was na het NOS journaal van 20.00 uur het best bekeken programma van de maandag, gevolgd door Droomhuis gezocht (1.618.000 kijkers). De NPO kende sowieso een heel goede maandagavond, want maar liefst acht van de tien programma’s die het lijstje aanvoeren waren te zien bij de publieke omroep.
Gekeken naar Het geheime dagboek van Hendrik Groen...Zo ontroerend...zo grappig....#hendrikgroen pic.twitter.com/Pjzxwc0HDw — ⤇ 𝕓𝕒𝕓𝕓𝕖𝕝𝕒𝕖𝕣 ⤆ (@babbelaer) December 10, 2019
“Maar ik zit hier, en zij gelukkig niet”
😂
Goed gezegd Gitta. Wat snappen die schapen ervan. Bam. #droomhuisgezocht — Anne (@boze_mama) December 9, 2019
RTL haalde alleen met het nieuws van 19.30 uur iets meer dan een miljoen kijkers, waar Voor hetzelfde geld, waarin Natasja Froger met een stel op zoek gaat naar een geschikt woonhuis, 814.00 belangstellenden trok. Daarmee deden Peter van der Vorst en cs. het beter dan concurrent John de Mol, al worden de keuzes van de deelnemers niet doet iedereen geapprecieerd. En iedereen heeft natuurlijk een mening.
Mars moet gewoon naar Mars
Niks meer
Niks minder#voorhetzelfdegeld — Ina (@Babloth) December 9, 2019
En juist dit huis? #lelijkding Er zijn betere in de buurt hoor ook met dit budget. #voorhetzelfdegeld — Miranda vd Linden (@Mikkey72) December 9, 2019
SBS6 kon wederom niet wedijveren met de concurrenten op maandag. In de top 25 van de dag wisten Lingo (531.000, 19e plek), Hart van Nederland (498.000, 21e plek) en de laatste Opgezadeld met Britt van het seizoen met 411.000 op de 23e plek een mager plekje te veroveren. De kijkers waren wel trots op Britt, die ook haar overleden vader nog ter sprake bracht in het programma. Dat leverde ontroerende beelden op.
Wat een heerlijk programma #opgezadeldmetbritt van @Brittjje. Wat een leuk mens, fantastisch hoe ze die meiden een onvergetelijke dag bezorgd op stal en dan die chaotische voorbereiding van de première met die jongeman van @thuisbezorgd aan de deur! — Patricia van Andel (@PvanAndel) December 9, 2019
Wat een heerlijk programma #opgezadeldmetbritt van @Brittjje. Wat een leuk mens, fantastisch hoe ze die meiden een onvergetelijke dag bezorgd op stal en dan die chaotische voorbereiding van de première met die jongeman van @thuisbezorgd aan de deur! — Patricia van Andel (@PvanAndel) December 9, 2019
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'