TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Claudia de Breij en Guido Weijers waren de cabaretiers die de mensen aan het lachen moesten maken op de laatste dag van het jaar. Weijers deed dit onder de vlag van RTL 4 en bereikte 1.42 miljoen kijkers. NPO 1 deed het met De Breij en programmeerde haar later op de avond. De cabaretliefhebbers konden dus zowel Weijers als De Breij aanschouwen. Laatstgenoemde trok 1.59 miljoen kijkers op NPO 1.
Claudia de Breij is geweldig gekleed en het begin waarin ze Rutte, Hoekstra en Kaag typeert, is gelijk een schot in de roos. #claudiadebreij #Oudejaarsconference pic.twitter.com/HuwLc5PDIK — Elsschot ?????? (@marcelbar8) December 31, 2022
Je kunt er van vinden wat je wil maar Guido Weijers blijft goed, geweldige oudejaarsconferance weer ? #GuidoWeijers #oudejaarsconferance2022 — Marielle (@WizzyLove42) December 31, 2022
SBS 6 had ook prima ijzers in het vuur. De zender trapte oudejaarsavond af met een special van de heren van Vandaag Inside. 690.000 mensen zagen het. Geen haardvuur dit jaar op SBS 6, maar gewoon een solide programmering. Na de special van VI was het aan Ik hou van Holland, waar 623.000 mensen voor waren te porren.
Na de oudejaarsconference van Weijers rekende RTL 4 op de populariteit van The Masked Singer. Met een speciale aflevering voor de laatste dag van het jaar trok de zender 1.69 miljoen kijkers naar de buis. Daarmee was het ook gelijk het best bekeken programma van de avond, op het nationaal aftelmoment na, waar 2.5 miljoen mensen op inschakelden.
Deze stem komt me zo bekend voor .Kom verdorie niet op de naam #TheMaskedSinger — Karlijn Hinten (@KarlijnHinten) December 31, 2022
Ja... Het Uurwerk is John Williams dus. Voetbal = rtl sterrenteam, hij organiseert soul parties, is dj en doet zeker weten iets met huizen. #themaskedsinger — Jef Willemsen (@Norvo82) December 31, 2022
The Masked Singer was niet het enige kijkcijferkanon met een speciale aflevering voor oud & nieuw. Ook Mindf*ck kwam met een special op de proppen, uiteraard op NPO 1. 1.22 miljoen mensen keken naar de tovenaar. Naar de Top 2000 a gogo keken 1.15 miljoen lieden.
Monica Geuze en Valerio Zeno blazen oud tv-programma nieuw leven in
11:27Wordt Hans Kesting dan misschien de nieuwe Sinterklaas? Paul de Leeuw reageert
10:05Expeditie Robinson 2026: dit zijn de deelnemers
09:21Carrie op Vrijdag start nieuwe seizoen met deze gasten
08:45Janny: 'Heel Holland Bakt wordt heel anders dan andere jaren'