TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Waar het vorige week nog onder de drie miljoen kijkers scoorde, ging Wie is de mol? daar deze week vol overheen. In totaal keken 3.15 miljoen mensen naar het programma, waarin weer iemand moest vertrekken. Dit gebeurde natuurlijk allemaal op NPO 1, maar ook Moltalk op NPO 3 trok de nodige kijkers. In het programma wordt nagepraat over de aflevering. Er keken 1.3 miljoen mensen.
Hahahaha kijk dat koppie van Rik nou, man. Ik geniet #widm pic.twitter.com/WDkwepYdAZ — Benji Builderman (@BenjiBuilderman) February 20, 2021
Als je de wegenwacht probeert te bellen maar weer eens geen bereik hebt in de polder.. . #widm pic.twitter.com/FV8oUNeLff — Maris (@maristwit70) February 20, 2021
De eerste aflevering was even wennen voor de kijker, maar Matthijs gaat door heeft zijn draai op NPO 1 meer dan te pakken. Vorige week keken 1.18 miljoen mensen en deze keer waren dat er een stuk meer. Er stemden 1.54 miljoen mensen af op het nieuwe project van Matthijs van Nieuwkerk, waarin onder meer Dany Vera en André van Duin te gast waren om hun nieuwe lied te zingen. Zij maakten indruk.
Wat een fijn programma #matthijsgaatdoor met André van Duin, Danny Vera en die prachtige eigenzinnige Marte Röling. — Marja Ruijterman (@MarjaRuijterman) February 21, 2021
Prachtig hoe @dannyveramusic zichzelf letterlijk in de schaduw zet bij het optreden van André, die blik en het vertrouwen wat hij hem daardoor geeft, prachtig! 🥰 #matthijsgaatdoor — Di@n@ (@Diana3Hendrix) February 21, 2021
Ook op RTL 4 werd veelvuldig afgestemd. Het best bekeken programma op die zender is Weet ik veel. Er keken 1.54 miljoen mensen naar de kennisquiz en daarmee scoort het evenveel kijkers als Matthijs gaat door. Ook Bankgiro Miljonairs was uiteraard weer populair. Daar keken 1.47 miljoen mensen naar.
Andere programma's die in de top tien van de dag staan zijn Kassa (1.34 miljoen, NPO 1) en Studio Sport Eredivisie (1.29 miljoen, NPO 1). Naar het Journaal van 20.00 uur keken 2.4 miljoen mensen.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol
10:12Quinty Trustfull neemt tv-klus van Loretta Schrijver over: 'Ik doe het met liefde'