TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Een woordvoerder bevestigde dit nieuws zojuist aan Showbizznetwork.
Of de kijkers ook direct vanaf de start van de afleveringen kunnen genieten, is vooralsnog onzeker. "Op dit moment is men nog druk in overleg per wanneer de afleveringen op NPO Start te zien zijn. Zij streven ernaar dit zo dicht mogelijk op de Belgische uitzending beschikbaar te maken voor Nederland", aldus de woordvoerder.
De Mol, zoals het programma bij onze zuiderburen simpelweg heet, werkt vrijwel hetzelfde als Wie is de Mol. Tien kandidaten spelen spellen voor geld, maar 1 van hen is een saboteur. Toch zijn er een paar verschillen. De belangrijkste: de Belgen spelen het spel zonder beroemdheden. Dit jaar reizen daarom o.a. een 26-jarige leerkracht, een 19-jarige student, een 51-jarige opticien en een 32-jarige rechercheur af naar de Canarische eilanden om daar de identiteit van de Mol te achterhalen.
Dit doen ze natuurlijk - net als in Nederland - aan de hand van diverse spellen, die volgens de vaste kijkers spectaculairder zijn dan bij ons in Nederland. Of dat dit jaar opnieuw zo gaat zijn, valt natuurlijk nog even af te wachten. De eerste beelden beloven in ieder geval heel wat goeds.
Het seizoen van De Mol start op zondag 20 maart en is dus gauw te zien op NPO Start.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los