TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen zaterdag was de nieuwe spelshow De Volgers met Dyantha Brooks te zien op SBS6. Dat was de eerste, maar ook gelijk de laatste keer.
Dat meldt AD.nl maandag.
In De Volgers testte Dyantha Brooks hoe trouw de volgers van bepaalde BN'ers waren. In elke aflevering stonden twee bekende gezichten centraal die het tegen elkaar moesten opnemen in verschillende duels. Ze moesten zo veel mogelijk fans optrommelen om te komen helpen. Zaterdag waren dat Kim Feenstra en Kalvijn.
De kandidaten die nog mee zouden doen waren onder anderen Samantha Steenwijk, Jandino Asporaat, Sylvia Geersen en Dries Roelvink.
De spelshow scoorde met de eerste aflevering slechts 174.000 kijkers en dat is écht heel erg laag voor een primetime programma op de zaterdagavond. De mensen die wel naar De Volgers keken waren er ook niet over te spreken. Talpa besloot het daarom vroegtijdig van de buis te halen.
Gwen van Poorten presenteert nieuw NET5-programma 2 Vreemden onder 1 Dak
08:21Welk programma vervangt The House of Hide & Seek op RTL 4?
07:54De TV van gisteren: Moeizame overwinning van het Nederlands elftal trekt bijna 1,5 miljoen kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 15 t/m donderdag 18 juni 2026
06:47Vanavond op TV: Dertigers, De WK kwis, Django Unchained