TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De Vooravond neemt na presentatoren Fidan Ekiz en Renze Klamer ook afscheid van Ruud Smulders. De 34-jarige cabaretier moet het veld ruimen bij het BNNVARA-programma, omdat volgens de omroep “het programma verandert”.
Smulders betreurt zijn gedwongen afscheid bij de opvolger van De Wereld Draait Door. “Als je de twee hoofdpersonen weghaalt, dan snap ik wel dat ook ik aan de beurt kan komen. Ontzettend jammer, want ik had me met deze Minuut nog verder kunnen ontwikkelen. Ik had nog honderd afleveringen kunnen maken. Ik had er ook zo’n lol in”, zegt Smulders in gesprek met het AD.
Zijn optredens in De Vooravond hebben Smulders overigens geen windeieren gelegd. “Het publiek weet me te vinden. Deze twee seizoenen hebben ervoor gezorgd dat mijn shows aan het uitverkopen zijn. Ik kan met mijn najaarstour (Bruud 2) ook eerder beginnen en later eindigen. Ik heb er meer werk voor teruggekregen.“
Zijn noodgedwongen stoppen bij De Vooravond levert hem thuis ook weer wat ruimte op. “Ik heb mijn eetkamer weer terug. Daar had ik mijn studio van verbouwd om op te nemen en te monteren. At ik met het bord op schoot. Nu kan ik weer normaal eten.”
Engeland en Argentinië staan vanavond tegenover elkaar in de tweede halve finale van het WK voetbal 2026. Er wacht een beladen affiche tussen twee voetballanden met een rijke WK-geschiedenis, waarbij een plek in de finale op het spel staat.
B&B Vol Liefde-Petri heeft verhuisplannen: 'Niet eenzaam, maar wel veel alleen'
15:26Lisa Bal (Een Huis Vol) deelt eerlijk en beladen bericht over samengestelde gezin
14:06Spannende opnames voor Ewout: 'De situatie werd steeds dreigender'
13:29Estavana Polman laat zich niet uit het veld slaan: 'Schuift volgende maand gewoon aan in VI'
11:16Blijft Greetje te zien in Urk!? SBS6 geeft duidelijkheid