TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het beloven acht spannende afleveringen te worden.
In alweer het zesde seizoen van Code van Coppens verwelkomen Staf en Mathias Coppens wekelijks vier BN’ers, die in duo’s de strijd met elkaar aangaan in een speciaal gebouwde escaperoom. De kamers hebben steeds een ander thema en dus ook weer nieuwe opdrachten. Het is aan de kandidaten om aanwijzingen te vinden, puzzels op te lossen en vooral te zorgen dat ze op tijd ontsnappen. Wie dat het snelst doet, wint.
Bridget Maasland en Rob Goossens staan normaal veilig achter de desk van RTL Boulevard, maar daar is in dit programma weinig van te merken. Ze nemen het namelijk op tegen Nikkie de Jager en haar manager Wes van Os. Het thema? De Kunstroof. De duo’s moeten de Mona Lisa zien te stelen uit het Louvre, zonder in aanraking te komen met attente bewakers of luchtschachten vol ongedierte.

De week daarna is het de beurt aan radiodj’s Gijs Staverman en Jeroen Nieuwenhuize. Zij proberen sneller te ontsnappen dan influencers en podcaststerren Nina Warink en Iris Enthoven. De vier bevinden zich in een kamer die veel weg heeft van een Aziatisch restaurant.
Aflevering drie tot en met zes zien er als volgt uit:
In aflevering zeven is het aan Guido Weijers en Jay Francis om het op te nemen tegen Esther Oosterbeek en Anita Heilker. Hun thema is De Verkleinmachine. De laatste aflevering van het seizoen sluit af in de garage. Daar zullen zowel Oos en Camiel Kesbeke uit moeten ontsnappen als Martijn Fisher en Thomas van Luyn.
Het zesde seizoen van Code van Coppens is vanaf 3 september 2026 iedere donderdag om 20:30 uur op SBS6.
De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers pakken Mireille terug op haar eigen woorden
06:47Vanavond op TV: Muziekfeest van het jaar 2023, Bed & breakfast België, Le Mans '66
20:50Kijkers niet te spreken over aflevering van De Bondgenoten: ‘Oersaai’
14:45Jan Slagter heeft geen zin om het Eurovisie Songfestival uit te zenden. Wat nu?
13:53De streamingtip van de week: Don't Say Good Luck op Netflix