TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanne maakte de terugkeer van haar show bekend in een interview op NPO Radio 2
Het eerste Sanne Wallis de show-seizoen bestond uit vier afleveringen. De Vries noemt die hele reeks "eigenlijk een soort pilots" om de juiste vorm van het programma te kunnen vinden: "Dat kan niet anders, want als je het niet uitprobeert, dan leer je niks."
Sanne hoopt op zes afleveringen en werkt al aan manieren om de show te verbeteren. Zo wil ze haar gasten nóg meer aan bod laten komen. Eén van de doelstellingen van Sanne Wallis de show is het vieren van Sanne's helden van toen en nu. Zo werden onder meer Peter Faber, Jenny Arean en Maarten van Rossem gevierd.
Om dit te bereiken, worden waarschijnlijk wat programma onderdelen aangepast zoals de quiz: "Volgend seizoen wil ik daar een iets meer uitgeklede versie van, waarin de mensen meer aan bod komen, dat er meer ontstaat. De gasten die ik had waren zo leuk, dat is zonde van mensen hun leukheid."
Deze ‘red flags’ vielen op bij Winter Vol Liefde-Gilbert: ‘Gewoon een engerd’
10:05Yvon Jaspers enorm geschrokken van ongeluk boer Geert: ‘Alsof familielid iets overkomt’
09:00De TV van gisteren: Winter Vol Liefde-kijkers dolblij voor Robin en Pearl, maar ook voor Elsje
06:47Vanavond op TV: Flikken Maastricht, The voice of Holland, Pixels
15:38Bewijzen deze drie ijzersterke hints dat Geraldine Kemper de Mol is in Wie Is de Mol? 2026?