TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanne maakte de terugkeer van haar show bekend in een interview op NPO Radio 2
Het eerste Sanne Wallis de show-seizoen bestond uit vier afleveringen. De Vries noemt die hele reeks "eigenlijk een soort pilots" om de juiste vorm van het programma te kunnen vinden: "Dat kan niet anders, want als je het niet uitprobeert, dan leer je niks."
Sanne hoopt op zes afleveringen en werkt al aan manieren om de show te verbeteren. Zo wil ze haar gasten nóg meer aan bod laten komen. Eén van de doelstellingen van Sanne Wallis de show is het vieren van Sanne's helden van toen en nu. Zo werden onder meer Peter Faber, Jenny Arean en Maarten van Rossem gevierd.
Om dit te bereiken, worden waarschijnlijk wat programma onderdelen aangepast zoals de quiz: "Volgend seizoen wil ik daar een iets meer uitgeklede versie van, waarin de mensen meer aan bod komen, dat er meer ontstaat. De gasten die ik had waren zo leuk, dat is zonde van mensen hun leukheid."
De TV van gisteren: Make Up Your Mind-kijkers zien hoe Jim net verkeerd raadt
06:47Vanavond op TV: Onze vrouw in Rio, Bestemming X, Superbad
11:53Kippenvel in Got Talent: Noortje maakt indruk met haar allereerste optreden ooit (video)
10:42Johan Derksen maakt pijnlijke vergissing bij opening VI: 'Dat is niet je vrouw?' (video)
10:00Fred van Leer verwacht al jaren dat deze BN'er meedoet aan Make Up Your Mind: 'Vorig jaar wist ik het zeker'