TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Sanne maakte de terugkeer van haar show bekend in een interview op NPO Radio 2
Het eerste Sanne Wallis de show-seizoen bestond uit vier afleveringen. De Vries noemt die hele reeks "eigenlijk een soort pilots" om de juiste vorm van het programma te kunnen vinden: "Dat kan niet anders, want als je het niet uitprobeert, dan leer je niks."
Sanne hoopt op zes afleveringen en werkt al aan manieren om de show te verbeteren. Zo wil ze haar gasten nóg meer aan bod laten komen. Eén van de doelstellingen van Sanne Wallis de show is het vieren van Sanne's helden van toen en nu. Zo werden onder meer Peter Faber, Jenny Arean en Maarten van Rossem gevierd.
Om dit te bereiken, worden waarschijnlijk wat programma onderdelen aangepast zoals de quiz: "Volgend seizoen wil ik daar een iets meer uitgeklede versie van, waarin de mensen meer aan bod komen, dat er meer ontstaat. De gasten die ik had waren zo leuk, dat is zonde van mensen hun leukheid."
Benieuwd welke wedstrijden er iedere dag op het programma staan tijdens het WK voetbal, wanneer Oranje speelt en hoe laat de toppers beginnen? Wij zetten het complete speelschema van het WK 2026 overzichtelijk voor je op een rij.
Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie
11:10Hadewych Minis speelt hoofdrol in nieuwe Netflix-serie