TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Wethouder Richard de Mos, verantwoordelijk voor de evenementen in Den Haag, schrijft op Twitter dat de stad nu de aanmelding van Rotterdam steunt. "Den Haag steunt Rotterdam met Bidbook #Songfestival. Geen passende locatie; daarom als regio het Songfestival binnenhalen en Den Haag daarvan laten profiteren met volle hotelkamers en leuke side-events."
Den Haag steunt Rotterdam met Bidbook #Songfestival. Geen passende locatie; daarom als regio het Songfestival binnenhalen en Den Haag daarvan laten profiteren met volle hotelkamers en leuke side-events. @rotterdamahoy @zuid_holland https://t.co/3erQgUWlPi — Richard de Mos 🔰 (@RicharddeMos) 27 juni 2019
Ook geeft De Mos met vermelding naar Ahoy Rotterdam alvast het goede voorbeeld. In 1980 organiseerde Den Haag al eens het Songfestival. Dat paste destijds nog in het Nederlands Congresgebouw, maar het huidige World Forum is nu veel te klein als locatie. Iets anders hebben de Hagenezen niet voor handen.
Als organiserende stad moet je aan een aantal regels van de European Broadcasting Union (EBU) voldoen. Zo moeten er in ieder geval tienduizend mensen in de locatie passen en moet een stad handig te bereiken zijn vanaf een luchthaven. Met Rotterdam Airport zit dat in ieder geval wel snor.
Steden hebben tot 10 juli de tijd om hun bidbook in te leveren bij de EBU. In de wandelgangen worden vooral Amsterdam, Rotterdam en Maastricht regelmatig genoemd.
Op deze datum is de finale van The Bicycle Race te zien
14:03Wanneer is de finale van Hunted VIPS te zien?
13:00'NPO werkt aan tv-versie van het populaire spel Weerwolven’
10:15Benja Bruijning en Aiko Beemsterboer in nieuwe serie van makers Knokke Off
10:00Tim Hofman kijkt veel Nederlandse dramaseries: 'Maar makers hoeven me daar nooit voor te bellen'