TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen vrijdag eindigde het seizoen 2023 met journalist Tom Kleijn als winnaar.
In De Slimste Mens: All Stars mogen BN'ers terugkeren die revanche willen. Hun eerdere deelname doen ze nog eens dunnetjes over hopende op meer succes. In plaats van drie stoelen, worden er vier stoelen neergezet en de winnaar van de dag staat meteen in de grote finale. Ietsje anders dan we gewend zijn dus.
Het zestiental dat aan de bak gaat: Andrea van Pol (presentator), Bart Vriends (voetballer), Bettina Holwerda (actrice), Bram Krikke (radio-dj), Igmar Felicia (radio-dj), Ionica Smeets (wiskundige), Jaike Belfor (actrice), Kiki Schippers (cabaretière), Sanne Wallis de Vries (cabaretière), Tex de Wit (presentator), Thijs Boontjes (muzikant), Tina Nijkamp (kijkcijfer-expert), Randy Fokke (actrice), Roel Maalderink (presentator), Victor Abeln (barman van First Dates) en Wouter de Winther (journalist).
Net als het vorige seizoen is ook deze All Stars-editie alleen te zien op NPO Start, maar dit keer wel gratis. In het vorige All Stars-seizoen ging journalist Marieke van Zilver met de winst aan de haal.
De Slimste Mens: All Stars zijn vanaf maandag 11 september dagelijks te zien via NPO Start.
Partnerbijdrage
Raken we Britt Dekker kwijt aan België? 'Woon nu vlak bij grens en werk veel in Antwerpen'
10:30De wildcards voor de Televizier-Ring Online-videoserie 2025 zijn bekend!
10:26Dennis uit Married at First Sight doet verhaal: 'Geschrokken van negativiteit'
09:50Dit programma vervangt Vandaag Inside op SBS6
09:24Familie Meiland opnieuw op reis: 'Het wordt stil in Noordwijk'