TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen vrijdag eindigde het seizoen 2023 met journalist Tom Kleijn als winnaar.
In De Slimste Mens: All Stars mogen BN'ers terugkeren die revanche willen. Hun eerdere deelname doen ze nog eens dunnetjes over hopende op meer succes. In plaats van drie stoelen, worden er vier stoelen neergezet en de winnaar van de dag staat meteen in de grote finale. Ietsje anders dan we gewend zijn dus.
Het zestiental dat aan de bak gaat: Andrea van Pol (presentator), Bart Vriends (voetballer), Bettina Holwerda (actrice), Bram Krikke (radio-dj), Igmar Felicia (radio-dj), Ionica Smeets (wiskundige), Jaike Belfor (actrice), Kiki Schippers (cabaretière), Sanne Wallis de Vries (cabaretière), Tex de Wit (presentator), Thijs Boontjes (muzikant), Tina Nijkamp (kijkcijfer-expert), Randy Fokke (actrice), Roel Maalderink (presentator), Victor Abeln (barman van First Dates) en Wouter de Winther (journalist).
Net als het vorige seizoen is ook deze All Stars-editie alleen te zien op NPO Start, maar dit keer wel gratis. In het vorige All Stars-seizoen ging journalist Marieke van Zilver met de winst aan de haal.
De Slimste Mens: All Stars zijn vanaf maandag 11 september dagelijks te zien via NPO Start.
Zo reageren Mercedes én haar vader op de ruzie tussen Salar en Roland in De Bondgenoten
11:05BABS Soraya blikt terug op haar MAFS-ceremonie met Sandra en Rob: 'Paniek'
10:32BN'ers eren overleden Jade Kops: 'Wat is het leven oneerlijk'
09:59De TV van gisteren: finale Heel Holland Bakt Elke Dag en halve finale The Voice of Holland maken de tongen los
21:45Dit zijn de eerste twee finalisten van The Voice of Holland