TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Afgelopen vrijdag eindigde het seizoen 2023 met journalist Tom Kleijn als winnaar.
In De Slimste Mens: All Stars mogen BN'ers terugkeren die revanche willen. Hun eerdere deelname doen ze nog eens dunnetjes over hopende op meer succes. In plaats van drie stoelen, worden er vier stoelen neergezet en de winnaar van de dag staat meteen in de grote finale. Ietsje anders dan we gewend zijn dus.
Het zestiental dat aan de bak gaat: Andrea van Pol (presentator), Bart Vriends (voetballer), Bettina Holwerda (actrice), Bram Krikke (radio-dj), Igmar Felicia (radio-dj), Ionica Smeets (wiskundige), Jaike Belfor (actrice), Kiki Schippers (cabaretière), Sanne Wallis de Vries (cabaretière), Tex de Wit (presentator), Thijs Boontjes (muzikant), Tina Nijkamp (kijkcijfer-expert), Randy Fokke (actrice), Roel Maalderink (presentator), Victor Abeln (barman van First Dates) en Wouter de Winther (journalist).
Net als het vorige seizoen is ook deze All Stars-editie alleen te zien op NPO Start, maar dit keer wel gratis. In het vorige All Stars-seizoen ging journalist Marieke van Zilver met de winst aan de haal.
De Slimste Mens: All Stars zijn vanaf maandag 11 september dagelijks te zien via NPO Start.
Bekend MAFS-gezicht gaat het theater in
12:34Carrie strikt bijzondere gasten voor allerlaatste Carrie op Vrijdag
12:08Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op woensdag
10:30Alles over de Gouden Televizier-Ring 2026
09:46Komt er een tweede seizoen van Daten in het Dorp?