Amusement
Deze programma’s vormen bij SBS6 je datingzondag tijdens de zomer
Jacob-Jan van de Groep
  ·  
SBS6 speelt tijdens de zomer voor Cupido. Vanaf zondag 2 juli zijn er namelijk twee nieuwe programma’s bij de zender te zien waarin de liefde centraal staat.
Rond de klok van 20.30 uur start de zondagavond met Ik ga op reis en neem mee. In dit programma gaan drie singles op zoek naar een partner terwijl ze hun favoriete reis maken; tenslotte leer je elkaar pas écht kennen als je de dagelijkse beslommeringen loslaat. Wie van de drie singles vindt de liefde? En houdt dat gevoel stand zodra ze weer voet op Nederlandse bodem zetten?
Huwelijksbootje
De avond bij SBS6 krijgt daarna een vervolg met De Prins met het Witte Haar. In deze vierdelige reeks portretteert presentator Dennis van der Geest de mensen die na hun 70e in het huwelijksbootje stappen. Zo worden ze gevolgd in de aanloop naar het aanzoek en de grote dag.
Ik ga op reis en neem mee en De Prins met het Witte Haar zijn vanaf zondag 2 juli te zien op SBS6.
Wat je verder niet mag missen
Alle tips
Peter Pannekoek vertelt over zijn liefde voor de podiumkunsten
In het nieuwe programma Waarom Gaan We Niet Vaker? wil cabaretier Peter Pannekoek zijn liefde voor de podiumkunsten overbrengen op de kijker. Hij spreekt met makers en zet iedere aflevering twee actuele voorstellingen in de schijnwerpers.Laatste nieuws van TVgids.nl
Meer nieuws 11:13Mart Hoogkamer heeft op het laatste moment Beste Zangers afgezegd
11:01Netflix-serie Maid weer populair dankzij TikTok
10:00Tussenstand 3e kwalificatieronde Gouden Televizier-Ring 2023
10:00Peter Pannekoek strijdt voor meer cultuurprogramma's op tv: 'Dat miste ik nog'
08:45De TV van gisteren: De Rijdende Rechter van start met ruim 1,1 miljoen kijkers