TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS6 speelt tijdens de zomer voor Cupido. Vanaf zondag 2 juli zijn er namelijk twee nieuwe programma’s bij de zender te zien waarin de liefde centraal staat.
Rond de klok van 20.30 uur start de zondagavond met Ik ga op reis en neem mee. In dit programma gaan drie singles op zoek naar een partner terwijl ze hun favoriete reis maken; tenslotte leer je elkaar pas écht kennen als je de dagelijkse beslommeringen loslaat. Wie van de drie singles vindt de liefde? En houdt dat gevoel stand zodra ze weer voet op Nederlandse bodem zetten?
De avond bij SBS6 krijgt daarna een vervolg met De Prins met het Witte Haar. In deze vierdelige reeks portretteert presentator Dennis van der Geest de mensen die na hun 70e in het huwelijksbootje stappen. Zo worden ze gevolgd in de aanloop naar het aanzoek en de grote dag.
Ik ga op reis en neem mee en De Prins met het Witte Haar zijn vanaf zondag 2 juli te zien op SBS6.
The Voice Kids eindelijk van start: dit is wanneer
10:33De Frogers vanaf deze datum te zien op RTL5
10:16Het Perfecte Plaatje in november van start met deze deelnemers
10:00Dit gebeurt er met al het eten van het nieuwe lifestyleprogramma Thuis aan Tafel
09:28Vier Linkerhanden: met deze BN'ers gaat Wilfred Genee klussen