TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
SBS6 speelt tijdens de zomer voor Cupido. Vanaf zondag 2 juli zijn er namelijk twee nieuwe programma’s bij de zender te zien waarin de liefde centraal staat.
Rond de klok van 20.30 uur start de zondagavond met Ik ga op reis en neem mee. In dit programma gaan drie singles op zoek naar een partner terwijl ze hun favoriete reis maken; tenslotte leer je elkaar pas écht kennen als je de dagelijkse beslommeringen loslaat. Wie van de drie singles vindt de liefde? En houdt dat gevoel stand zodra ze weer voet op Nederlandse bodem zetten?
De avond bij SBS6 krijgt daarna een vervolg met De Prins met het Witte Haar. In deze vierdelige reeks portretteert presentator Dennis van der Geest de mensen die na hun 70e in het huwelijksbootje stappen. Zo worden ze gevolgd in de aanloop naar het aanzoek en de grote dag.
Ik ga op reis en neem mee en De Prins met het Witte Haar zijn vanaf zondag 2 juli te zien op SBS6.
Deze BN'ers gaan de strijd aan in de Top 2000 Quiz
12:21Oud-presentatrice Viola Holt (76) overleden
11:03Jaap Reesema raakt gevoelige snaar bij Diggy Dex in Onvergetelijke Liedjes
10:28Robert ten Brink kondigt terugkeer studioshows All You Need Is Love aan
09:25Schattig: Kinderen Daan Schuurmans kijken er naar uit hun vader te zien in Gooische Vrouwen