TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Veronica magazine onthult Diederik dat hij na meer dan een jaar in de spotlights weet bij welke programma's hij het beste zijn verhaal kan doen.
Eén ding is zeker: het botert niet tussen Gommers en Jort Kelder. Gommers steekt zijn ongenoegen over de polderdandy niet onder stoelen of banken: "Als hij bij Op1 zit, kom ik niet. Die wil alleen maar zijn eigen mening doordrukken. Dat mag, maar nodig mij dan niet uit."
De arts treft het liefst presentatoren die wél goed luisteren. Als voorbeelden noemt hij Nieuwsuur-anchor Mariëlle Tweebeeke maar ook Eva Jinek geniet de voorkeur van Gommers: "Zij luisteren goed, voelen precies aan als ik ga twijfelen of horen aan je zinsopbouw dat je aan het nadenken bent en dan nemen ze ’m over. Als gast word je daardoor relaxed en val je nooit stil."
Maar Eva is ook erg competitief ingesteld, zo ontdekte Diederik toen hij het afgelopen jaar tweemaal Op1 voor haar talkshow verkoos. Jinek pakte toen zelf de telefoon om haar ongenoegen te uiten: "Ik heb veel geleerd over het talkshow-wereldje. Er is een heel spel gaande achter de schermen."
De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'
11:02Video: Oud-boeren uit Boer Zoekt Vrouw vinden dagelijks uitzenden en tijdstip maar niets