TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Veronica magazine onthult Diederik dat hij na meer dan een jaar in de spotlights weet bij welke programma's hij het beste zijn verhaal kan doen.
Eén ding is zeker: het botert niet tussen Gommers en Jort Kelder. Gommers steekt zijn ongenoegen over de polderdandy niet onder stoelen of banken: "Als hij bij Op1 zit, kom ik niet. Die wil alleen maar zijn eigen mening doordrukken. Dat mag, maar nodig mij dan niet uit."
De arts treft het liefst presentatoren die wél goed luisteren. Als voorbeelden noemt hij Nieuwsuur-anchor Mariëlle Tweebeeke maar ook Eva Jinek geniet de voorkeur van Gommers: "Zij luisteren goed, voelen precies aan als ik ga twijfelen of horen aan je zinsopbouw dat je aan het nadenken bent en dan nemen ze ’m over. Als gast word je daardoor relaxed en val je nooit stil."
Maar Eva is ook erg competitief ingesteld, zo ontdekte Diederik toen hij het afgelopen jaar tweemaal Op1 voor haar talkshow verkoos. Jinek pakte toen zelf de telefoon om haar ongenoegen te uiten: "Ik heb veel geleerd over het talkshow-wereldje. Er is een heel spel gaande achter de schermen."
Realityster Jacomien Zoer weer moeder geworden: 'We zijn compleet'
16:21Zaterdag in Only Joling: Gerard ontpopt zich tot hilarische reisleider
16:04Lubach vanavond eenmalig echt live te zien op RTL4
14:22Dit zie je met Koningsdag 2026 op tv
13:35Winter Vol Liefde België komt naar Videoland: dit is wanneer