TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In gesprek met Veronica magazine onthult Diederik dat hij na meer dan een jaar in de spotlights weet bij welke programma's hij het beste zijn verhaal kan doen.
Eén ding is zeker: het botert niet tussen Gommers en Jort Kelder. Gommers steekt zijn ongenoegen over de polderdandy niet onder stoelen of banken: "Als hij bij Op1 zit, kom ik niet. Die wil alleen maar zijn eigen mening doordrukken. Dat mag, maar nodig mij dan niet uit."
De arts treft het liefst presentatoren die wél goed luisteren. Als voorbeelden noemt hij Nieuwsuur-anchor Mariëlle Tweebeeke maar ook Eva Jinek geniet de voorkeur van Gommers: "Zij luisteren goed, voelen precies aan als ik ga twijfelen of horen aan je zinsopbouw dat je aan het nadenken bent en dan nemen ze ’m over. Als gast word je daardoor relaxed en val je nooit stil."
Maar Eva is ook erg competitief ingesteld, zo ontdekte Diederik toen hij het afgelopen jaar tweemaal Op1 voor haar talkshow verkoos. Jinek pakte toen zelf de telefoon om haar ongenoegen te uiten: "Ik heb veel geleerd over het talkshow-wereldje. Er is een heel spel gaande achter de schermen."
Je ziet het nieuwste seizoen van Down the Road (België) nu bij NPO Start
09:25Oud-deelnemer Chantal had wel willen trouwen met Rob in Married at First Sight
09:15De TV van gisteren: de kijkers van Heel Holland Bakt Elke Dag ergeren zich groen en geel aan deelnemer Rik
20:01Videoland deelt trailer Kees Flodder vol bekende gezichten
17:32Roos Moggré gaat de zondagavonden van Pauw & De Wit presenteren