TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Als ik zeg dat iedereen thuis moet werken is het geloofwaardiger als ik zelf ook thuis ben. We moeten niet alleen met de inhoud, maar ook met de vorm uitstralen dat de situatie ernstig is”, zegt Jekel in gesprek met De Volkskrant.
Jekel ging over de situatie nadenken nadat hij in de studio besefte dat hij een verkeerd signaal af gaf door fysiek aanwezig te zijn. “Als ik met een bakje nootjes in de studio met Nikkie Plessen sta te praten over een nieuwe kledinglijn, kan bij de kijker de indruk ontstaan dat het allemaal wel meevalt.”
Sommigen hebben commentaar op het gegeven van inbellen tijdens uitzendingen. Volgens Jekel is dat al behoorlijk normaal, zeker over de grens. “In de VS, Groot-Brittannië en Duitsland zijn videogesprekken al veel gebruikelijker.”
RTL Boulevard is dagelijks om 18.35 uur te zien op RTL4.
Dit zijn tien tv-programma’s om nu al naar uit te kijken
10:00Bonnie hoopt ooit nog eens terug te keren in De Bondgenoten: 'Dan ben ik iets minder lief'
09:35B&B Vol Liefde-Fred kan eetgewoontes Ellen niet aan: 'Autistisch'
08:40Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?