TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
“Als ik zeg dat iedereen thuis moet werken is het geloofwaardiger als ik zelf ook thuis ben. We moeten niet alleen met de inhoud, maar ook met de vorm uitstralen dat de situatie ernstig is”, zegt Jekel in gesprek met De Volkskrant.
Jekel ging over de situatie nadenken nadat hij in de studio besefte dat hij een verkeerd signaal af gaf door fysiek aanwezig te zijn. “Als ik met een bakje nootjes in de studio met Nikkie Plessen sta te praten over een nieuwe kledinglijn, kan bij de kijker de indruk ontstaan dat het allemaal wel meevalt.”
Sommigen hebben commentaar op het gegeven van inbellen tijdens uitzendingen. Volgens Jekel is dat al behoorlijk normaal, zeker over de grens. “In de VS, Groot-Brittannië en Duitsland zijn videogesprekken al veel gebruikelijker.”
RTL Boulevard is dagelijks om 18.35 uur te zien op RTL4.
Dit is de cast van het derde seizoen van Máxima
09:55Deze 30 titels zijn nog in de race voor de Gouden Televizier-Ring 2026
09:38Dit is de startdatum van het nieuwe seizoen van Prijzenjacht
08:38Zien: de eerste beelden van Beestenboel met Janny van der Heijden en André van Duin
07:42De TV van gisteren: B&B Vol Liefde-kijkers duidelijk over Marlies: ‘Nog niet klaar voor nieuwe relatie’