TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders waren de afgelopen tijd bevoorrecht, zij mochten Disney+ al twee maanden gratis uitproberen. En er zijn meer cijfers bekendgemaakt: In de eerste 24 uur bekeken Amerikanen 1,3 miljoen uur aan content op Disney+. De app werd 3,2 miljoen keer gedownload. Amerikanen waren daar voor 89% verantwoordelijk voor, 9% van de downloads kwam uit Canada en Nederland nam 2 procent voor haar rekening.
Op de eerste dag kende Disney+ ook nogal wat technische problemen. De app liep regelmatig vast, tot grote ergernis van de nieuwe klanten. Die problemen lijken nu grotendeels opgelost.
Netflix heeft wereldwijd 160 miljoen abonnees, dus Disney heeft nog een eind te gaan, maar het begin is veelbelovend.
Vandaag staat in het teken van twee grote WK-favorieten. Zowel Argentinië als Frankrijk komt in actie, terwijl Noorwegen en Senegal elkaar treffen in een duel dat belangrijk kan worden voor de strijd om de volgende ronde.
GTST strikt acteur Tarikh Janssen als mysterieuze nieuwkomer Rex Martin
10:21Jeremy Clarkson (66) luidt noodklok na kankerdiagnose: 'Mannen, laat je nakijken'
09:52Bondgenoten-sterren Robert en Roxy blazen relatie nieuw leven in
09:23De TV van gisteren: Monsterzege Oranje tegen Zweden gezien door 4,6 miljoen
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij