TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders waren de afgelopen tijd bevoorrecht, zij mochten Disney+ al twee maanden gratis uitproberen. En er zijn meer cijfers bekendgemaakt: In de eerste 24 uur bekeken Amerikanen 1,3 miljoen uur aan content op Disney+. De app werd 3,2 miljoen keer gedownload. Amerikanen waren daar voor 89% verantwoordelijk voor, 9% van de downloads kwam uit Canada en Nederland nam 2 procent voor haar rekening.
Op de eerste dag kende Disney+ ook nogal wat technische problemen. De app liep regelmatig vast, tot grote ergernis van de nieuwe klanten. Die problemen lijken nu grotendeels opgelost.
Netflix heeft wereldwijd 160 miljoen abonnees, dus Disney heeft nog een eind te gaan, maar het begin is veelbelovend.
Na de openingswedstrijd van het WK voetbal 2026 staat op vrijdag 12 juni de eerste volledige speeldag op het programma. Voetbalfans kunnen zich opmaken voor twee interessante groepsduels.
Het NOS Journaal van 20:00 uur is voorlopig niet te zien op NPO 1: dit is waarom
13:52Roma keert terug in De Bondgenoten: 'Die kriebel kwam meteen'
13:25Thomas heeft pijnlijke boodschap voor Chess: 'Ik denk dat ik jou moet loslaten'
13:00Omroep MAX deelt alvast meer details van nieuw seizoen We Zijn er Bijna!
11:35Gerri Eickhof keert na afscheid NOS terug op tv met documentaireserie