TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders waren de afgelopen tijd bevoorrecht, zij mochten Disney+ al twee maanden gratis uitproberen. En er zijn meer cijfers bekendgemaakt: In de eerste 24 uur bekeken Amerikanen 1,3 miljoen uur aan content op Disney+. De app werd 3,2 miljoen keer gedownload. Amerikanen waren daar voor 89% verantwoordelijk voor, 9% van de downloads kwam uit Canada en Nederland nam 2 procent voor haar rekening.
Op de eerste dag kende Disney+ ook nogal wat technische problemen. De app liep regelmatig vast, tot grote ergernis van de nieuwe klanten. Die problemen lijken nu grotendeels opgelost.
Netflix heeft wereldwijd 160 miljoen abonnees, dus Disney heeft nog een eind te gaan, maar het begin is veelbelovend.
Partnerbijdrage
Dit voetbalweekend draait om meer dan alleen de Premier League. Millwall en West Ham United treffen elkaar na jaren weer in een beladen derby, terwijl in Frankrijk Marseille en PSG tegenover elkaar staan in Le Classique. Beide wedstrijden zijn te zien op Viaplay.
Vanavond op TV: Roosen & Borst, Clarkson's farm, Step Brothers
19:19'Vanaf deze maand is Gerard Joling terug met zijn realityserie'
19:04Actrice Ortál Vriend bevallen van eerste kindje
16:19Huwelijk van actrice Sanne Vogel heeft een speciale tv-reünie
14:38Paul uit B&B Vol Liefde bezorgt ernstig zieke Esther een mooie week in Spanje