TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Nederlanders waren de afgelopen tijd bevoorrecht, zij mochten Disney+ al twee maanden gratis uitproberen. En er zijn meer cijfers bekendgemaakt: In de eerste 24 uur bekeken Amerikanen 1,3 miljoen uur aan content op Disney+. De app werd 3,2 miljoen keer gedownload. Amerikanen waren daar voor 89% verantwoordelijk voor, 9% van de downloads kwam uit Canada en Nederland nam 2 procent voor haar rekening.
Op de eerste dag kende Disney+ ook nogal wat technische problemen. De app liep regelmatig vast, tot grote ergernis van de nieuwe klanten. Die problemen lijken nu grotendeels opgelost.
Netflix heeft wereldwijd 160 miljoen abonnees, dus Disney heeft nog een eind te gaan, maar het begin is veelbelovend.
Partnerbijdrage
Voetbalfans kunnen zich opmaken voor een weekend vol Premier League-actie. Met Liverpool - Manchester City als grote blikvanger en Manchester United - Tottenham Hotspur valt er genoeg te beleven. De wedstrijden zijn live te zien op Viaplay.
Nieuwe docu over cabaretier Jochem Myjer in de maak
19:24De Verhulstjes keren terug op Videoland: dit is de startdatum van het nieuwe seizoen
13:44Wordt Geraldine Kemper de nieuwe presentatrice van VTwonen Weer Verliefd op Je Huis?
12:55Winter Vol Liefde-Claudia en Viktor reageren op trouwgeruchten
11:56Zo gaat het nu tussen Thomas en Chess uit De Bondgenoten