TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie projecten zouden varieren van voice-overs tot soundtracks en daarvoor zij het voormalig lid van Destiny’s Child 90 miljoen euro krijgen, schrijft The Sun. Laat dat even op je inwerken; 90 miljoen euro.
De eerste klus is gerelateerd aan Black Panther 2, die in 2021 moet verschijnen. Daarvoor mag Beyoncé de soundtrack maken. Schrijf dus maar alvast een nieuwe hit bij op haar naam. Volgens ingewijden zou onder de andere twee projecten een documentaire inspreken tot de opdrachten behoren, zoals eerder Meghan Markle deed met de film Elephant.
De laatste klus die Beyoncé deed voor Disney was de voice-over van Nala in de live-actionfilm The Lion King. Dat was een groot succes, want de film bracht wereldwijd al meer dan 1,6 miljard dollar op.
Ferenc en Domenik uit Married at First Sight schreeuwen het van de daken: 'Het gaat fantastisch met ons'
17:00Tina Nijkamp: 'Opnames tweede seizoen De Hanslers vertraagd door gedrag mama Monique'
15:44Zien: Koningin Máxima grijpt in na persvragen relatie prinses Alexia en Antoon
15:03Noord-Macedonië keert na vijf jaar terug op Eurovisie Songfestival
14:27Marieke Elsinga (39) gewond bij opnames Qmusic challenge na botsing met drone