TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie projecten zouden varieren van voice-overs tot soundtracks en daarvoor zij het voormalig lid van Destiny’s Child 90 miljoen euro krijgen, schrijft The Sun. Laat dat even op je inwerken; 90 miljoen euro.
De eerste klus is gerelateerd aan Black Panther 2, die in 2021 moet verschijnen. Daarvoor mag Beyoncé de soundtrack maken. Schrijf dus maar alvast een nieuwe hit bij op haar naam. Volgens ingewijden zou onder de andere twee projecten een documentaire inspreken tot de opdrachten behoren, zoals eerder Meghan Markle deed met de film Elephant.
De laatste klus die Beyoncé deed voor Disney was de voice-over van Nala in de live-actionfilm The Lion King. Dat was een groot succes, want de film bracht wereldwijd al meer dan 1,6 miljard dollar op.
Kijkers geraakt door emotioneel eerbetoon aan Cees Geel in Flikken Rotterdam
15:37Nieuw seizoen Boer Zoekt Vrouw krijgt kick-off
13:52Dit programma vervangt Een Buitengewoon Gesprek op NPO1
12:40Marjolein en Dylan flirten erop los in De Bondgenoten: 'Doe geen shirt aan'
12:24Wolter Kroes vertelt wat we van zijn reallifesoap De Kroesjes kunnen verwachten