TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De drie projecten zouden varieren van voice-overs tot soundtracks en daarvoor zij het voormalig lid van Destiny’s Child 90 miljoen euro krijgen, schrijft The Sun. Laat dat even op je inwerken; 90 miljoen euro.
De eerste klus is gerelateerd aan Black Panther 2, die in 2021 moet verschijnen. Daarvoor mag Beyoncé de soundtrack maken. Schrijf dus maar alvast een nieuwe hit bij op haar naam. Volgens ingewijden zou onder de andere twee projecten een documentaire inspreken tot de opdrachten behoren, zoals eerder Meghan Markle deed met de film Elephant.
De laatste klus die Beyoncé deed voor Disney was de voice-over van Nala in de live-actionfilm The Lion King. Dat was een groot succes, want de film bracht wereldwijd al meer dan 1,6 miljard dollar op.
Veel bekende namen sluiten zich aan bij Videoland-serie Rippers
10:56Volgt Paul de Leeuw Martine van Os op bij We Zijn er Bijna?
10:00Zien we Dennis van der Geest ooit als deelnemer in Het Blok? Dit zegt hij zelf!
09:48Angela Schijf complimenteert Flikken Maastricht-collega Sergio IJssel: 'Wat een hunk'
09:12Praat Peter Hansler zijn mond voorbij over tweede seizoen van realityserie?