TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op 6 april is het zover: The Passion 2023. Hier houden we je op de hoogte van de cast en interviews.
De KRO-NCRV heeft de eerste en grootste rol van de dertiende editie van The Passion bekendgemaakt. Acteur Sinan Eroglu zal de rol van Jezus op zich nemen en neemt het stokje over van Soy Kroon. ““Waarom ik zo blij ben dat ik de rol van Jezus mag spelen, is omdat hij geen vooroordelen heeft over mensen. Dat vind ik wel heel bijzonder in de tijd van nu. In de wereld waarin we nu leven.”
Lees ook: Sinan Eroglu speelt dit jaar Jezus in The Passion
Sinan komt dit jaar lijnrecht tegenover Buddy Vedder te staan die de rol van Judas op zich neemt. “Ik wil de menselijke kant van Judas laten zien waardoor je als kijker snapt hoe Judas tot zijn keuze komt, zonder dat je het daar mee eens hoeft te zijn. Ook Judas was maar een mens, het is niet altijd zo zwart-wit als je denkt.”
Dit bericht op Instagram bekijken
De volgende naam is die van presentatrice Marlijn Weerdenburg. Zij kruipt op 6 april in de huid van Maria. Dat Marlijn kan zingen wisten we al, want in 2016 liet ze haar talent al eens zien in het programma It Takes Two.
Dit bericht op Instagram bekijken
Een unieke situatie, want Anita Witzier heeft voor de tweede keer een rol gekregen in The Passion. In 2020 had ze al de rol van de verslaggever te pakken en dit jaar mag ze het nog eens dunnetjes over doen. De vorige keer dat de presentatrice neerstreek met The Passion was in Roermond, maar toen was er geen publiek aanwezig. Dit keer maakt ze haar debuut voor honderden mensen.
Dit bericht op Instagram bekijken
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: magere start voor Het Diner en 'pijnlijk foutje' in tv-première Máxima
06:47Vanavond op TV: De vrouwen van ..., So you think you can dance, Beverly Hills Cop II
13:00Máxima-regisseurs keken wel vijftig keer naar huwelijk Willem-Alexander en Máxima
11:12Katja Schuurman aangevallen door een geest in De Drop
11:07Kijkcijfers: Voice of Holland blijft ook zonder Blind Auditions de concurrentie de baas