TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste en grootste rol van de dertiende editie van The Passion is bekend. Acteur Sinan Eroglu zal de rol van Jezus op zich nemen en op 6 april te zien tijdens The Passion 2023 in Harlingen.
Dat heeft de KRO-NCRV zojuist bekendgemaakt.
Sinan, die we onder andere kunnen kennen van rollen in GTST, Flikken Maastricht en de film Costa!!, laat op Instagram weten dat hij erg blij is met deze rol. “Waarom ik zo blij ben dat ik de rol van Jezus mag spelen, is omdat hij geen vooroordelen heeft over mensen. Dat vind ik wel heel bijzonder in de tijd van nu. In de wereld waarin we nu leven.”
Afgelopen november werd al duidelijk dat The Passion zich dit jaar afspeelt in het Friese Harlingen. Én dit jaar mag er weer publiek aanwezig zijn.
Sinan volgt Soy Kroon op, die vorig jaar de rol succesvol vertaalde. Ook Freek Bartels, Edwin Jonker, Tommie Christiaan en Martijn Fischer speelden in eerdere edities Jezus.
Daarnaast is de rol van Judas ook bekendgemaakt. Buddy Vedder kruipt in de rol van ‘verrader’. De andere rollen zijn nog niet bekendgemaakt, maar zullen in de loop van de komende weken ook aangekondigd worden. Houd daarom alvast deze pagina in de gaten om niets te missen.
De dertiende editie van The Passion vindt plaats op 6 april 2023 en is te zien op NPO1.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Kijk de zinderende rit tussen Jordan Stolz en Jenning de Boo op de 1.000 meter terug
20:01Jordan Stolz maakt favorietenrol waar op de 1.000 meter en pakt goud, De Boo zilver
19:54Wat zuur! Joep Wennemars krijgt geen ruimte en botst op tegenstander (video)
19:11Zien: eerste beelden van de cast van The Passion 2026
16:38Leuk om te zien: Arjen Lubach verrast bakfanaat Danique met bezoek van Robèrt van Beckhoven