TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste en grootste rol van de dertiende editie van The Passion is bekend. Acteur Sinan Eroglu zal de rol van Jezus op zich nemen en op 6 april te zien tijdens The Passion 2023 in Harlingen.
Dat heeft de KRO-NCRV zojuist bekendgemaakt.
Sinan, die we onder andere kunnen kennen van rollen in GTST, Flikken Maastricht en de film Costa!!, laat op Instagram weten dat hij erg blij is met deze rol. “Waarom ik zo blij ben dat ik de rol van Jezus mag spelen, is omdat hij geen vooroordelen heeft over mensen. Dat vind ik wel heel bijzonder in de tijd van nu. In de wereld waarin we nu leven.”
Afgelopen november werd al duidelijk dat The Passion zich dit jaar afspeelt in het Friese Harlingen. Én dit jaar mag er weer publiek aanwezig zijn.
Sinan volgt Soy Kroon op, die vorig jaar de rol succesvol vertaalde. Ook Freek Bartels, Edwin Jonker, Tommie Christiaan en Martijn Fischer speelden in eerdere edities Jezus.
Daarnaast is de rol van Judas ook bekendgemaakt. Buddy Vedder kruipt in de rol van ‘verrader’. De andere rollen zijn nog niet bekendgemaakt, maar zullen in de loop van de komende weken ook aangekondigd worden. Houd daarom alvast deze pagina in de gaten om niets te missen.
De dertiende editie van The Passion vindt plaats op 6 april 2023 en is te zien op NPO1.
Partnerbijdrage
De feestdagen worden dit jaar extra bijzonder op BBC NL. Met nieuwe kerstspecials van Death in Paradise, Beyond Paradise en Call the Midwife staat de zender garant voor spanning, warmte en ontroering.
Meer bezuinigingen bij Omroep MAX: deze tv-programma’s zijn de dupe
13:57Startdatum van nieuw seizoen Urk! bekend
13:20Tunnelvisie met Thomas: Nathan Rutjes is de Mol en dit zijn alle hints
13:12RTL komt met serie over snelweg A4
12:47Toiletjuffrouw Joke uit Oh Oh Den Haag bij Shownieuws: 'Die met die grote ballen'