TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niemand minder dan Edwin Evers, zo weet RTL Boulevard te melden. Tegenover hetzelfde medium geeft de radiodeejay ook gelijk een reactie op dit nieuws. "Het is een iconisch programma en leuk om te doen."
Evers werd uiteraard ook gevraagd wat hij van het programma vindt. Een bepaald aspect van Ter land, ter zee en in de lucht licht hij graag uit. "Je begint te kijken en je wil dan toch zien hoe het afloopt. En dan gaat het heel vaak mis en dat is leuk."
Eerder werd bekend dat Gerard Joling tijdens de spelshow het startpistool in handen heeft. Aan Ruben Nicolai de eer om de boel aan elkaar te praten. De afleveringen worden deze zomer opgenomen en dus al snel daarna uitgezonden. Te Land, Ter Zee en in de Lucht bestaat voor nu uit een viertal episodes dat wordt opgenomen in De Efteling.
En wanneer is het te zien op televisie? Te Land, Ter Zee en in de Lucht is vanaf 31 augustus om 20.00 uur op RTL 4.
Geen derde seizoen voor SBS6-programma Moordfeest
11:11Jeroen van Koningsbrugge komt terug met Jeroen's Abandoned Adventures
10:31Wil Douwe Bob opnieuw naar Songfestival? Dit is zijn antwoord
10:07Wie wordt toch de nieuwe Sinterklaas? De manager van Ramsey Nasr reageert
09:30De TV van gisteren: De Slimste Mens-kijkers storen zich aan vaste bezoeker Ramon