TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niemand minder dan Edwin Evers, zo weet RTL Boulevard te melden. Tegenover hetzelfde medium geeft de radiodeejay ook gelijk een reactie op dit nieuws. "Het is een iconisch programma en leuk om te doen."
Evers werd uiteraard ook gevraagd wat hij van het programma vindt. Een bepaald aspect van Ter land, ter zee en in de lucht licht hij graag uit. "Je begint te kijken en je wil dan toch zien hoe het afloopt. En dan gaat het heel vaak mis en dat is leuk."
Eerder werd bekend dat Gerard Joling tijdens de spelshow het startpistool in handen heeft. Aan Ruben Nicolai de eer om de boel aan elkaar te praten. De afleveringen worden deze zomer opgenomen en dus al snel daarna uitgezonden. Te Land, Ter Zee en in de Lucht bestaat voor nu uit een viertal episodes dat wordt opgenomen in De Efteling.
En wanneer is het te zien op televisie? Te Land, Ter Zee en in de Lucht is vanaf 31 augustus om 20.00 uur op RTL 4.
Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
