TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het is niemand minder dan Edwin Evers, zo weet RTL Boulevard te melden. Tegenover hetzelfde medium geeft de radiodeejay ook gelijk een reactie op dit nieuws. "Het is een iconisch programma en leuk om te doen."
Evers werd uiteraard ook gevraagd wat hij van het programma vindt. Een bepaald aspect van Ter land, ter zee en in de lucht licht hij graag uit. "Je begint te kijken en je wil dan toch zien hoe het afloopt. En dan gaat het heel vaak mis en dat is leuk."
Eerder werd bekend dat Gerard Joling tijdens de spelshow het startpistool in handen heeft. Aan Ruben Nicolai de eer om de boel aan elkaar te praten. De afleveringen worden deze zomer opgenomen en dus al snel daarna uitgezonden. Te Land, Ter Zee en in de Lucht bestaat voor nu uit een viertal episodes dat wordt opgenomen in De Efteling.
En wanneer is het te zien op televisie? Te Land, Ter Zee en in de Lucht is vanaf 31 augustus om 20.00 uur op RTL 4.
Partnerbijdrage
Anouk en Diederik uit De Bondgenoten zetten punt achter relatie
10:38Op deze datum is B&B Vol Liefde: De Aftrap te zien
09:59Nederland doet tóch niet mee aan het Eurovisie Songfestival
09:52Herman van der Zandt presenteert nieuw wandelprogramma voor KRO-NCRV
07:54Stars on Stage krijgt Oudejaarsspecial