TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op dinsdag 12 november is de eerste aflevering van Jeroen's Abandoned Adventures, weten we nu. Het is te zien bij Discovery en HBO Max.
"Met deze nieuwe serie komt er een soort jongensdroom van mij uit. Ik vind het geweldig om op avontuur te gaan naar verlaten plekken en daarbij hun intrigerende geschiedenis en vergeten verhalen weer aan het licht te brengen", zo zegt de presentator in het persbericht.
Samen met Bob Thissen, expert in het vinden én verkennen van verlaten constructies, ontdekt hij plekken waar al jaren niemand voet heeft gezet. Rauwe en vergeten locaties, alleen toegankelijk voor echte avonturiers. Uiteraard wordt het geheel mooi in beeld gebracht, zodat de kijker vanaf de bank van deze unieke locaties kan genieten.
In de eerste aflevering reizen Jeroen en Bob door Hongarije. Tijdens de Koude Oorlog zijn hier talloze bunkers gebouwd, die het volk moesten beschermen bij een militaire invasie of een nucleaire oorlog. De meeste bunkers zijn al lang leeggehaald, maar een tijd geleden ontdekte Bob het meest intacte exemplaar dat hij ooit heeft gezien: een gigantische bovengrondse schuilplaats voor honderden mensen, compleet met ziekenhuisafdeling.
Jeroen's Abandoned Adventures is vanaf dinsdag 12 november tot en met dinsdag 10 december om 20:30 uur te zien bij Discovery en ook op HBO Max.
Jette van der Meij voelt 'vrijheid' na exit GTST: 'Ik heb het met hart en ziel gedaan'
10:47Danielle van Grondelle geeft update na dubbele botbreuk in De Verraders
10:00Dit zijn de 5 best bekeken Blind Auditions van The Voice of Holland 2026
09:28Georgina Verbaan en nog meer bekende namen voegen zich bij cast Dag & Nacht
08:33Met deze BN'ers start Johnny de Mol zijn nieuwe tv-quiz Pokerface