TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Op dinsdag 12 november is de eerste aflevering van Jeroen's Abandoned Adventures, weten we nu. Het is te zien bij Discovery en HBO Max.
"Met deze nieuwe serie komt er een soort jongensdroom van mij uit. Ik vind het geweldig om op avontuur te gaan naar verlaten plekken en daarbij hun intrigerende geschiedenis en vergeten verhalen weer aan het licht te brengen", zo zegt de presentator in het persbericht.
Samen met Bob Thissen, expert in het vinden én verkennen van verlaten constructies, ontdekt hij plekken waar al jaren niemand voet heeft gezet. Rauwe en vergeten locaties, alleen toegankelijk voor echte avonturiers. Uiteraard wordt het geheel mooi in beeld gebracht, zodat de kijker vanaf de bank van deze unieke locaties kan genieten.
In de eerste aflevering reizen Jeroen en Bob door Hongarije. Tijdens de Koude Oorlog zijn hier talloze bunkers gebouwd, die het volk moesten beschermen bij een militaire invasie of een nucleaire oorlog. De meeste bunkers zijn al lang leeggehaald, maar een tijd geleden ontdekte Bob het meest intacte exemplaar dat hij ooit heeft gezien: een gigantische bovengrondse schuilplaats voor honderden mensen, compleet met ziekenhuisafdeling.
Jeroen's Abandoned Adventures is vanaf dinsdag 12 november tot en met dinsdag 10 december om 20:30 uur te zien bij Discovery en ook op HBO Max.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'