TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4-programma Kopen of Slopen proberen deelnemers om, onder leiding van presentatrice Caroline Tensen, een nieuwe woning te kopen. Makelaar Alex van Keulen begeleidt de deelnemers bij hun zoektocht en doet zijn uiterste best om het huis van hun dromen te vinden.
Architect Britta van Egmond gaat aan de slag met het maken van een ontwerp dat perfect past bij hun woonwensen. Na 90 dagen moeten de kandidaten bepalen of het kopen of slopen wordt.
Vorig jaar was het huizenprogramma voor het eerst op televisie te zien. Het tweede seizoen van Kopen of Slopen verschijnt in december op de buis. Het programma is vanaf maandag 16 december wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Peter Pannekoek neemt 2025 onder de loep in zijn Oudejaarsconference: 'Het was een intens, heftig jaar'
09:07Carrie ten Napel onthult wat Als Ik het Zing onderscheidt van Beste Zangers
08:23De TV van gisteren: Drama rond agent Maikel raakt kijkers van Bureau Utrecht in seizoensfinale
06:47Vanavond op TV: Toppers in concert 2025, De quiz van het jaar 2025, Mrs. Doubtfire
00:09Lou Snoek maakt indruk in De Oranjewinter met terugblik op Cafébrand Volendam (video)