TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4-programma Kopen of Slopen proberen deelnemers om, onder leiding van presentatrice Caroline Tensen, een nieuwe woning te kopen. Makelaar Alex van Keulen begeleidt de deelnemers bij hun zoektocht en doet zijn uiterste best om het huis van hun dromen te vinden.
Architect Britta van Egmond gaat aan de slag met het maken van een ontwerp dat perfect past bij hun woonwensen. Na 90 dagen moeten de kandidaten bepalen of het kopen of slopen wordt.
Vorig jaar was het huizenprogramma voor het eerst op televisie te zien. Het tweede seizoen van Kopen of Slopen verschijnt in december op de buis. Het programma is vanaf maandag 16 december wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: The Masked Singer domineert kijkcijfers, concurrentie bij lange na niet in zicht
06:47Vanavond op TV: Code of silence, Star trek: Strange new worlds, The Secret Life of Walter Mitty
17:31Els uit B&B Vol Liefde kritisch over 'intenties' Winter Vol Liefde-kandidaten
16:30Bradley uit De Bondgenoten duikt op in Lang Leve de Liefde en zijn date maakt nu al de tongen los
16:13Uitzendschema van The Voice of Holland 2026: Alle rondes en data op een rij