TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4-programma Kopen of Slopen proberen deelnemers om, onder leiding van presentatrice Caroline Tensen, een nieuwe woning te kopen. Makelaar Alex van Keulen begeleidt de deelnemers bij hun zoektocht en doet zijn uiterste best om het huis van hun dromen te vinden.
Architect Britta van Egmond gaat aan de slag met het maken van een ontwerp dat perfect past bij hun woonwensen. Na 90 dagen moeten de kandidaten bepalen of het kopen of slopen wordt.
Vorig jaar was het huizenprogramma voor het eerst op televisie te zien. Het tweede seizoen van Kopen of Slopen verschijnt in december op de buis. Het programma is vanaf maandag 16 december wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Kritiek op Sinterklaasjournaal: 'Dit is echt not done' en 'Ik word hier boos van'
10:28Johan Derksen pleit voor Davina Michelle op het Songfestival: 'Geschenk uit de hemel'
10:00Huub Stapel kon het verhaal van de Schokkers niet negeren: 'Als ik onrecht zie, spring ik erbovenop'
09:40Airen Mylene confronteert Frank Dane: is hij de Meeuw in The Masked Singer?
09:15Dit zijn de allereerste beelden van Oogappeltje voor de Dorst