TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In het RTL 4-programma Kopen of Slopen proberen deelnemers om, onder leiding van presentatrice Caroline Tensen, een nieuwe woning te kopen. Makelaar Alex van Keulen begeleidt de deelnemers bij hun zoektocht en doet zijn uiterste best om het huis van hun dromen te vinden.
Architect Britta van Egmond gaat aan de slag met het maken van een ontwerp dat perfect past bij hun woonwensen. Na 90 dagen moeten de kandidaten bepalen of het kopen of slopen wordt.
Vorig jaar was het huizenprogramma voor het eerst op televisie te zien. Het tweede seizoen van Kopen of Slopen verschijnt in december op de buis. Het programma is vanaf maandag 16 december wekelijks om 20.30 uur op RTL 4 te zien.
Gert en Viktor Verhulst presenteren samen een nieuwe verborgen-camerashow
10:32Special van Miljoenenjacht op komst: 'Ook met live-schakeling'
10:26Carrie ten Napel twijfelde om Sterren op het Doek over te nemen van Özcan Akyol: 'Hij vindt het moeilijk'
09:50Komt er nog een nieuw seizoen van De Erfgenaam?
09:13De TV van gisteren: de kijkers van De Bondgenoten ergeren zich kapot aan het 'geknuf' van Joshlyn
Een nieuwe generatie voegt zich in Expend4Bles bij ’s werelds beruchtste huurlingen.
