TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een post op Instagram laat RTL weten dat het tweede seizoen van Schiphol Airport in de startblokken staat en dat het op dinsdag 20 mei om 20.30 zover is. Het programma is weer te zien op Videoland en RTL 5.
Schiphol is een enorm belangrijke luchthaven en er werken tienduizenden mensen om ervoor te zorgen dat alles soepeltjes verloopt. In de reeks Schiphol Airport worden deze mensen gevolgd.
In het filmpje wordt het nieuwe seizoen op ludieke wijze aangekondigd door enkele hoofdrolspelers. Dat er een vervolg zou komen werd eerder al bekendgemaakt. Het eerste seizoen van de serie had rond de 600.000 kijkers gemiddeld.
Heb je om 20:00 uur nog geen plannen? Dan is Beast met Idris Elba de perfecte reden om op de bank te ploffen. Deze spannende thriller beleeft zijn tv-première op Veronica.
Bram Moszkowicz over zijn verhitte debuut in Vandaag Inside: ‘Nog nooit meegemaakt’
11:08Chantal Janzen geeft punten namens Nederland bij het Eurovisie Songfestival
10:06Video: Beppie Melissen licht tipje van de sluier op over nieuw seizoen Gooische Vrouwen
10:00Joes Brauers hoopt dat serie De Vuurwerkramp impact zal maken: 'Ramp mag geen voetnoot worden'
09:41Dit zijn de vervangers van Peter Pannekoek in Dit Was Het Nieuws