TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In een post op Instagram laat RTL weten dat het tweede seizoen van Schiphol Airport in de startblokken staat en dat het op dinsdag 20 mei om 20.30 zover is. Het programma is weer te zien op Videoland en RTL 5.
Schiphol is een enorm belangrijke luchthaven en er werken tienduizenden mensen om ervoor te zorgen dat alles soepeltjes verloopt. In de reeks Schiphol Airport worden deze mensen gevolgd.
In het filmpje wordt het nieuwe seizoen op ludieke wijze aangekondigd door enkele hoofdrolspelers. Dat er een vervolg zou komen werd eerder al bekendgemaakt. Het eerste seizoen van de serie had rond de 600.000 kijkers gemiddeld.
Op maandag 15 juni staan er opnieuw vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal. Spanje en België beginnen aan hun toernooi, terwijl later in de nacht ook Uruguay en Iran in actie komen.
Samenvatting Nederland - Japan WK voetbal 2026 (zonder spoilers)
08:08De TV van gisteren: 'Het is maar goed dat Johan Derksen geen zoon heeft'
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Huizenruilers, Jurassic Park
10:36Terugkijken: bekijk de hoogtepunten van Brazilië - Marokko (video)
09:55Hélène Hendriks sneert naar RTL Tonight: 'Compilatie van hoogtepunten...' (video)