TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De eerste weken lag de lat relatief laag voor de kandidaten: ze hoefden slechts een klein gedeelte van een lied te zingen. Toch kostte dit deelnemers als John de Bever, Sylvia Geersen en Gerard Joling de kop.
Ditmaal moesten de overgebleven sterren in de dop een volledig musicalnummer ten gehore brengen. En niet zomaar een liedje, het thema was showstoppers, oftewel het populairste nummer uit een show. Uiteraard in kostuum en mét choreografie. Dat ging de een beter af dan de ander. Waar Emma Heesters en Glen Faria konden rekenen op loftuitingen van de vierkoppige jury, waren er voor de optredens van Michel Mulder en Lisa Loeb weinig lovende woorden. Hun uitvoeringen van respectievelijk Morgen is vandaag en The winner takes it all uit Soldaat van Oranje en Mama Mia sprak het minst tot de verbeelding.
Dit betekende dat de oud-profschaatser en de komiek in de ronde The final curtain elk een stukje van Memory moesten zingen, de showstopper van de musical Cats. Lisa Loeb leek hierbij in het voordeel, het lied is geschreven voor de vrouwelijke kat Grisabella en gaat enorm de hoogte in. Maar Michel Mulder verbaasde iedereen door een aangrijpende versie van de evergreen te brengen die de zaal in vervoering bracht. Het publiek koos massaal om hem te behouden ten faveure van Loeb die niet direct rouwig was dat ze afviel. De komiek is hoogzwanger en had steeds meer moeite om op te treden.
De true crime documentaire Maternal Instinct op Netflix is inmiddels al een maand uit, maar mocht je 'm nog niet hebben gezien dan is het echt een aanrader!
Cybermannetje Dave Maasland (VI) overladen met steunbetuigingen na droevig bericht
14:38Zo gaat het met Peter Jan Rens na beroerte en hartproblemen
13:36Monique Hansler: 'Dit ga je niet zien in het nieuwe seizoen'
12:35Een Huis Vol is vanaf deze dag weer terug op tv
12:25Geïrriteerde Casper in De Bondgenoten: 'Je moet niet zo snauwen naar mij'