TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Het was een meer dan bijzondere finale op Bonaire. Nadat in het eerste deel van de finale Georgina Verbaan afviel werden zowel presentator Tijl Beckand als finalist Frits Sissing getroffen door voedselvergiftiging.
Bij Shownieuws kon jurylid William Rutten verklappen dat de boosdoener een fotoshoot was. Eén van de opdrachten op Bonaire draaide om voedsel dat zo smakelijk mogelijk vastgelegd moest worden. Tijl en Frits hadden achteraf smakelijk gegeten van het eten dat na uren bakken in de warme zon niet geheel veilig meer was. Tijl werd zo ziek dat hij het tweede deel van de finale niet kon presenteren en ook Frits kreeg ernstige maag- darmproblemen. Zijn medefinalist Patrick Martens voelde zich kiplekker en droeg de show grotendeels.
In de finale kregen Frits en Patrick drie opdrachten: Allereerst een zonsondergang op Bonaire waar ze allebei een 8 voor kregen. De tweede opdracht was een high end fashion beeld van een model in badkleding. Waar Frits wederom een 8 scoorde, pakte Patrick een 9. De allesbeslissende opdracht was een drieluik waarin ongerepte natuur centraal stond, inclusief 1 verplichte foto onderwater. De jury was kritisch en beloonde Frits met een 6 en Patrick met een 7.5. Daarmee was het een gelopen race voor de presentator van Koffietijd die eerder dit seizoen al eens werd gered door de jury toen hij eigenlijk als afvaller naar huis had gemoeten.
Roxeanne Hazes over The Passion: 'Het is echt op mijn lijf geschreven'
13:07Dit zijn de eerste beelden van De Bachelorette
12:16Arrie en Simoon uit Ik Vertrek na pittig jaar: 'Van de ene op de andere dag stond alles stil'
11:09Albert Verlinde reageert op speculaties over terugkeer naar Vandaag Inside
10:41Edson da Graça verbaast zich erover dat elke BN'er een documentaire krijgt