TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Niek Roozen (26) en Loes Haverkort (42) maakten in Ierland onderling uit wie zich kroonde tot winnaar van Het Perfecte Plaatje. Eerder in het seizoen vielen Sylvia Geersen, Waldemar Torenstra, Henry Schut, Annemarie van Gaal, Anna Drijver, Sergio Yvent, Frans Duijts en Quinty Misiedjan al af bij het RTL4-programma. Zij waren allen wel van de partij in de uitzending van de finale, gepresenteerd door Tijl Beckand.
Bij de eerste opdracht moest het tweetal een zwevend model fotograferen. De laatste opdracht was traditioneel een drieluik. De opdracht voor Niek en Loes was om de kleuren van de Ierse vlag in de foto's te verwerken.Voor de slotopdracht kregen ze maar liefst zes uur de tijd. Dat was voor Niek bijna niet genoeg, waarna hij in tranen uitbarstte.
De finale tussen Niek en Loes was een close-call. Beiden scoorden verschillende cijfers bij de jury, maar uiteindelijk was het laatstgenoemde die er met de overwinning vandoor ging. Actrice Loes Haverkort won met een gemiddelde van 7,5. Acteur Niek Roozen deed het met tweetiende punt iets minder en werd zodoende tweede met een gemiddelde van 7,3.
Voor de fans van Het Perfecte Plaatje was er overigens nog meer goed nieuws. Presentator Tijl Beckand gaf in zijn afsluitende woorden van dit seizoen weg dat er een nieuwe reeks van het fotografieprogramma met BN'ers komt.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
'Er is ook al een vijfde seizoen van Dag & Nacht onderweg'
15:44Estavana Polman is druk met haar huiswerk voor Vandaag Inside
15:32Deze twee BN'ers worden genoemd als potentiële deelnemers Expeditie Robinson
13:44Deze Bondgenoot verrast met nieuwe look: 'Voelt fresh'
13:34De 5 beste programma's om deze week te streamen