TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Vorige week verliet Maik de Boer de wedstrijd, dat maakt Filemon Wesselink de enige man die dit seizoen nog kans maakt op de eindoverwinning. De programmamaker lijkt aardig op weg om kans te maken op de finale.
Zo haalde hij een acht voor de eerste opdracht: maak een actiefoto tijdens het afscheidsconcert van de band Kensington. Een lastige missie omdat er tijdens een live-optreden zo ontzettend veel gaande is dat mogelijk interessant is voor een plaat. Filemon kreeg het hoogste punt van de shoot, Trijntje Oosterhuis kwam met een 5 van een koude kermis thuis.
Vlak voor de tweede opdracht stelde presentator Tijl Beckand het gastjurylid van deze week voor: Humberto Tan, de presentator schreef de eerste editie van de fotowedstrijd op z'n naam en is sindsdien een bedreven (natuur)fotograaf. Logisch dat opdracht twee alles te maken heeft met zijn passie. De kandidaten moesten een macrofoto maken van een insect. De winnende foto wordt ook echt gebruikt voor de insecteneditie van de Veldgids. Ook deze opdracht won Filemon.
Linda Hakeboom moest de insectenopdracht echter missen omdat ze met een stevige griep op bed lag. Daardoor kreeg ze automatisch 0 punten voor haar niet geleverde foto, wat haar een gemiddelde van 3,5 punt opleverde. Daarmee zou ze automatisch de afvaller van de week worden, ook al scoorde Trijntje Oosterhuis wederom een 5.
Juryleden William Rutten en Cynthia Boll besloten echter in te grijpen. Ze zagen nog zoveel potentie in het werk van Hakeboom dat ze hun eenmalige 'save' optie inzetten. Ook al is Linda qua punten de afvaller, ze mag volgende week gewoon weer terugkomen.
Deze zeven BN'ers worden getipt voor Wie is de Mol? en ook de locatie lijkt bekend
11:24Shownieuws: dit zijn de vervallen huizen van Emile Ratelband in Arnhem
09:58De Bogaartjes laten zich uit over De Hanslers na familieruzie
09:12Heleen van Royen: 'Boeken zijn niet meer van deze tijd'
08:08De TV van gisteren: nek aan nek-race Dwars door de Pyreneeën en Expeditie Robinson