TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva Jinek bespreekt van maandag tot en met donderdag de actualiteiten met haar gasten in Eva maar morgenavond, donderdag 13 maart, is de presentatrice eenmalig niet te zien. Waarom is dat zo en wat is er dan wel te zien op NPO1?
Eva is volgens mediakenner Tina Nijkamp dé tv-hit van dit seizoen en veel mensen zijn inderdaad zeer te spreken over de talkshow op NPO1, die een mooie mix tussen actualiteiten, bijzondere verhalen en cultuur biedt.
Donderdag moet de kijker het echter even zonder Eva doen. De reden: NPO1 kiest ervoor om het live-verslag van de WK Afstanden in Hamar uit te zenden. Dat wordt dus naar schaatsen kijken in plaats van naar goede gesprekken.
Als 'goedmakertje' voor alle Eva-fans is er overigens zaterdag wel een bijzondere extra aflevering van de talkshow te zien. Daarin ontvangt Jinek zanger Claude, die Nederland zal vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in Zwitserland.
Eva is normaal gesproken van maandag tot en met donderdag om 19:05 uur te zien op NPO1
Dinsdag 16 juni staan er vier wedstrijden op het programma tijdens het WK voetbal 2026. Met onder meer Frankrijk en Argentinië die hun eerste groepswedstrijd spelen, kunnen voetbalfans zich opmaken voor een interessante avond en nacht.
Albert Verlinde geeft Johan Derksen gelijk: 'ik zou ook pissed zijn'
13:49De streamingtip van de week: de nieuwe Harlan Coben-serie I Will Find You op Netflix
11:22Wie is James Cooke, jurylid in De Slimste Mens België?
10:33Prime Video komt met nieuwe realityshow Undercover Lover
10:28Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op dinsdag