TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Eva Jinek bespreekt van maandag tot en met donderdag de actualiteiten met haar gasten in Eva maar morgenavond, donderdag 13 maart, is de presentatrice eenmalig niet te zien. Waarom is dat zo en wat is er dan wel te zien op NPO1?
Eva is volgens mediakenner Tina Nijkamp dé tv-hit van dit seizoen en veel mensen zijn inderdaad zeer te spreken over de talkshow op NPO1, die een mooie mix tussen actualiteiten, bijzondere verhalen en cultuur biedt.
Donderdag moet de kijker het echter even zonder Eva doen. De reden: NPO1 kiest ervoor om het live-verslag van de WK Afstanden in Hamar uit te zenden. Dat wordt dus naar schaatsen kijken in plaats van naar goede gesprekken.
Als 'goedmakertje' voor alle Eva-fans is er overigens zaterdag wel een bijzondere extra aflevering van de talkshow te zien. Daarin ontvangt Jinek zanger Claude, die Nederland zal vertegenwoordigen op het Eurovisie Songfestival in Zwitserland.
Eva is normaal gesproken van maandag tot en met donderdag om 19:05 uur te zien op NPO1
Mercedes dropt bom over andere man, Salar reageert: 'Toen ik nog in de loods zat…'
09:03De TV van gisteren: Kijkers zien vier medailles voor Nederland op EK Atletiek
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Los het op!, Dinner for Schmucks
09:29Hugo Kennis en Caroline Tensen worstelen met gewicht tijdens opnames Thuis aan tafel
09:25Bondgenoten-stelletje Diederik en Anouk bevestigen relatie: ‘Connectie te sterk om te negeren’