TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
De logeerweek staat op het punt van beginnen in Boer Zoekt Vrouw, maar langzaam willen we natuurlijk weten welke boer de liefde vindt dit seizoen. Goed nieuws, we weten wanneer de finale is.
Gelukkig hebben we nog even.
Elke zondagavond is het voor een miljoen kijkers weer smullen van de meeste ongemakkelijke, grappige maar soms ook romantische momentjes. Inmiddels weten we welke dates er blijven voor de logeerweek, dus dan kan het daten (voor zover je het daten kunt noemen op een boerderij) echt beginnen.
De gasten moeten de komende weken helpen op de boerderij van het melken van de koeien, stallen uitmesten en eieren rapen. Hopelijk springt daar tussenin ergens de vonk over.
Na de logeerweek, hebben kijkers ook nog de citytrip tegoed, wat ook altijd een hoogtepuntje is tijdens het seizoen. Dan wordt op zondag 25 mei, tijdens de laatste aflevering, de vraag der vragen beantwoord: welke boeren hebben de liefde gevonden én zijn ze nog bij elkaar?
Inderdaad, eind mei is pas de finale van Boer Zoekt Vrouw te zien maar tot die tijd kunnen we iedere zondagavond vanaf 20:25 uur genieten van een nieuwe aflevering op NPO1.
Louis van Gaal doet na lang 'nee' zeggen toch mee aan Sterren op het Doek
10:31Op deze manier werd Carrie op Vrijdag toch nog gered van de bezuinigingen
10:00Ewout Genemans licht tipje van de sluier op over Bureau Groningen: 'Verbaas me over hoeveelheid meldingen'
09:55MAFS-Chantal en Temptation Island-Sonny onthullen of ze betaald kregen voor hun deelname aan de realityshows
09:05De TV van gisteren: 100 Dagen sluit de reeks op televisie af met prachtige reacties